Cupo Makarska nije iz Makarske, postoji li još nešto što bi trebali znati?

Kod mene na srbijancima jos gore reach, nema nikakv enaznake vracanja na normalu.

Ima li tu netko iz Srbije da kaze jesu se vratile stranice na pocetnu

A kakvi su to Srbijanci kod tebe, samo s njima radiš, a ti iz Makarske? :blush:
To su vjerojatno ovi što si im iznajmio apartman ovog ljeta? :blush: :o:

Duhovito…inace na interentu upoznajem samo ljude iz Makarske. I hrvate naravno di cemo radit s nekim drugim…

Duhovito jeste :blush: da se od početka pokušavaš predstaviti kao da si iz Makarske, pa nam kaži zašto je tako? :slight_smile:
Pogotovo jer ja znam tvoj IP.
Bilo bi možda dobro da i Forumaši to znaju. :o:

1 Like

Nemam ja nikome nisto dokazivati, a najmanje tebi i moje potpuno je pravo da se predstavljam kak ja hocu. Sve dok ne ugrozavam ili pravim stetu bilo kome, mogu se predstevljati i ka Mark Zucemberg, to je moje vlastito pravo.

Možeš i kao onaj Mirkoprezime mu znate. Ali nećeš, naravno. :blush:
Tako i on obično započinje karijeru ovdje… :o:

Ne poredi me svakako sa tim…niti vidim razlog za diskusiju o tome, kak cu ja da se predstavljam.

Zašto se predstavljaš kao da si iz Makarske, kada to nije tako?
Samo to napiši. :o:

1 Like

Ja ne znam koji ti jezik razumijes, i opet ti ponavljam predstavljat cu se ako hocu da sam sa Marsa, mozes da izmjenis moj nick u cupo sa srilanke

Sigurno si bio u Makarskoj ovo ljeto pa ti se svidjelo, i odlučio si slijedeći put na Forumu zaglumiti Dalmatinca?. :smile:

P.S. Ne brinite Forumaši, neće biti Offtopica, ovo je otišlo u novi topic. :o:

2 Likeova

ja sam iz čačka haha

ali stvarno, zanimljiva je priča pokrenuta

vjerujem da ima spremnih da na ovom forumu stvore lijepu sliku o sebi da bi na kraju zavrnuli za fine iznose

1 Like

Ti znaš Ruin da meni ne smeta ako je netko iz Čačka ili iz Makarske, ali neke se norme moraju poštivati, ili barem očekujemo tako… :blush: :o:

hahahha ali smijesno je pokretati temu kako ce neko da se predstavlja na forumu i internetu i piskarati o nekim temama.

A capo ako zna ko je, zna i o cemu se radi :smiley:

Eto. :blush: Ja naivno valjda vjerujem da ćeš odgovoriti svima nama:

Odgovorio sam vam capo gore vec :joy::joy:

Zašto nam se predstavljaš kao “c3po” a čovjek te zove “capo”? :grin: Ima da nešta neznamo o tebi a trebali bi znati? :grin:

1 Like

Ovaj forum iz dana u dan postaje sve lošiji i lošiji…

2 Likeova

He he, :smile: ova ti je dobra Wolfe.
Ja jesam c3po, ti znaš i odakle sam, a on me zove Capo zato jer misli da mi Dalmatinci tako zovemo jedan drugoga. :smile:
Nitko ni iz Makarske me ne bi nazvao tako, garantirano.

Dobrodošao, i dobar dan. :blush:
Eto, ti možeš barem pridonijetri dinamici, ako već ne mudrim postovima. :o:

4 Likeova

hahahhahahahhahahhah ej vrh

@Thunder_Wolf nema nikakav razlog sto ga tak zovem
a i ko si ti zasto se predstsavljas ka wolfo kad to nisi
hahahhhahahhaha

spava 1h razbudi me capo sa ovom temom hahahahahhaah hvala ti

Ta ti je dobraaa… :rofl:

1 Like