Da li se isplati prodati Adsense za 1500 EURA

Zanima me vase misljenje naime imam web sa adsensom ali ga toliko ne koristim a imam ponudu od 1500 Eura za njega.Da li je pametno po vama prodati ili ostaviti ga za neka bolja vremena :smiley:

Mala je to cifra za nalog ako neko ko zna posao sa adsenseom otplatiće to za mesec dana

Moje mišljenje ja da se pitam ne prodavao nalog /račun ostavi ga sebi.
Ali samo pazi da ti bude aktivan nalog koliko toliko,.

1 Like

sta znaci ,neko ko zna posao,? daj neko pojasnjenje. imam adsense nalog odobren l, povezan, lezu isplate yt, ne velike , po par eura mesecno?

Da je kao prije lakse napraviti ne bi razmisljao sekunde sad je malo zeznuti pogotovo sto se mora verifikovati sa pasosom ili licnom kartom nalog.Pa eto razmisljam se haha a ima neke zaradice na njemu al ne previse

E jaro nije ti isto sa jutjuba adsense i sa web sajta

1 Like

kako brat nije, on je odobren pa odobren, ja imam onaj kod koji mogu da pokacim na sajtu? pitam iz najbolje namere da se razumemo, mozda i jesi u pravu. hvala

To što se mora verifikovati je tako je kako je. ja imam stari nalog od nekoliko godina tako da nemam pojma sad kada se otvara šta traže
Ali razmisli da možda jednog dana padne ti na pamet neka super ideja oko sajta ili (eventualno oko YT videa) i da imaš prliku to nešto unovčiti dobro i da zaradiš dobru lovu a ti nemaš adsense nalog
I moraš da se cimaš oko nekog novog a vreme to za prliku tamo neko prolazi.

Kod ne mozes staviti dok god ti domenu ne odobre a to ti je onda bukvano sve od nule

Pa ne znam imao sam ranije dosta racuna pre par godina ali prije je bilo lako napraviti sad je poprilicno tesko a i stalno zezaju bar mene pa zato sam i pitao ne znam jos najbolje razmisliti ne zalijetat se

1 Like

1500e za nalog??? Prodacu ja u pola cijene :rofl: Ima mu 15 god i par eura na njemu

Ima ljudi koji rade sa skriptama i koji imaju dobre zarade kao sto gore goci napisa oni to vrate za mjesec dana

Ako si stvarno zainteresovan za prodaju piši mi na viber da se dogovorimo. 061510179

Moze i meni na PM ako ste zainteresirani za prodaju trazim za klijenta.

Idealno bi bilo da Adsense ima opciju search pod oglasnim jedinicama.

Ako je netko zainteresiran moze poslat cijenu, da li ima search opciju i drzavu…

Kako ces prodat adsense kad je vezan za adresu i drzavu a svaka web stranica koja se dodaje treba ponovo na odobrenje za adsense?

2 Likeova

Pa sve ostane isto, samo promjene račun za isplatu. Možeš isplaćivat na bilo koji račun, ne mora uopšte biti vezano ime i prezime na računu sa onim na koga je adsense. Biće da lakše prolaze muljaže pop up skripte i sl na starim akauntima.

1 Like

Adsense račun/nalog se ne može prodavati između korisnika
piše ovde:
https://support.google.com/adsense/thread/16140942?hl=en

Devedesetih su stariji znali reć: Piše i na tarabi pička pa ne moš jеbat

4 Likeova

sta ce biti kad na forumu webmajostri neko nadje da se linkove ne smiju prodavat i kupovat

1 Like

Imam ja AdSense koji mi više ne treba. Ako nekoga zanima neka se javi…

Imatel ads nalog za prodat