Da li ste, za ovaj mjesec, dobili isplatu od Adsense?

Raiffeisen loša banka 0 bodova

U SBERBANK ovih dana prelazim. Kog datuma stize uplata? 22. u mjesecu?

  1. adsense meni uvijek

U kojoj banci to? ….

  1. ili 25. uvijek, možda 2-3 puta da je leglo 23.
1 Like

Odbili mi uplatu i od Gugla u Raiffeisenu, ali rekose da ce mi sledecu prihvatiti kad sam podnio poresko uvjerenje o placenim porezima na prilive.

Bukvalno niko nije spomenuo porez do sada i to je vjerovatno razlog jer izmedju tih koji nadziru devizno poslovanje i mene imaju tri medju-osobe. Cak sta vise rekao bih da to zahvati sve u RF banci koje zalomi neka interna kontrola ili mozda predju neki iznos.

1 Like

U Novoj sam ugasio prije par godina samo iz razloga što tad nisu imali mobilno bankarstvo.

Gdje su te pare ako su oni odbili uplatu, jesu se vratile na Adsense? :smiley:

E ovo je ziva pometnja. Danas su mi odgovorili da su odbili pare jer su preko Payoneera, a faktura je na Ezoic. A ja ih u stvari pitao zasto su odbili Google priliv.

Znaci bile dve uplate jedna Ezoic jedna Google.

Taj od Ezoica preko Payoneera mi je jasno zasto su odbili, rekli da mi Ezoic mora direktno slati sto ce biti prica za sebe.

Za sada nema jos para nazad na Adsensu :).

Meni su pare vraćene adsensu i sabrale se s narednom isplatom, odnosno narednim mjesecom. Sada očekujem isplatu od dva mjeseca.

Najbolje po golubu pismonmoši da Ezoic pošalje banci onako u fazonu šalteruša banke, vata goluba u letu :joy: Koliko znam Ezoic nama s Balkana i u Evropi ne može direktno slati novac na devizni jedino preko Pay Pal i Payoneer ili grešim?

Al vas vaše banke u Bosni (Federacija i RS) maltretiraju gori su vam od porezne .

ljudi ja sam doktorirao RF… nakon nekoliko uplaza zaredom, blokiraju, i samo im trebaš poslati da si platio porez za prošli mj i puste ti čim šalteruša pročita mail… ja sada tako radim, čim platim porez fotkam i pošaljem :slight_smile:

Samo da vas obavijestim, kao što znate, RF banka me je zezala i odbila mi priliv od gugla. Promijenio sam banku, odabrao sam SBERBANK i evo, prije nekih 10ak min mi je stigao SMS da sam dobio novac koji mi je RF odbila.