Da li ste, za ovaj mjesec, dobili isplatu od Adsense?

Da li ti je stigla uplata, ovih dana?

Još uvijek čekam. Pojma nemam u čemu je problem.

Pa jesu vratili pare Googlu? Zasto ih nisi kontaktirao?

meni raiffeisen 7 dana nije knjižio transakciju a ja digao pare … proknjižili da sam digao a nisu proknjižili da mi je stiglo, bacili me u minus i automatski mi posle 7 dana stigla opomena da izmirim "dugovanja " :smiley: to je bilo 2017. godine i tada sam raskrstio sa raiffeisenom :smiley:

Prvi put unazad nekoliko godina da mi s Adsense računa nije išla isplata 21. u mjesecu!

Ma i prosli mjesec su nekima pustili 22.og tako da sve je ok

Meni je inace svakog 22. u mjesecu, ako je radni dan, osim proslog mjeseca kada je kasnila par dana.

svaki put kada ide isplata ja na forumu saznam da ide ili je bila…
koliko meni fali vremena :frowning_face:

Ma misli na povlacenje sa balance vjerovatno…

Ovo me podsjeca na vrijeme kad je rafinarija u brodu bila u drzavnom vlasnistvu, pa ovako svaki mjesec se prica ocel bit plate i kad ce bit :smiley:

I očito da već postaje standard da isplata u RF kasni. Mjesecima to nije bio slučaj, i evo sad već drugi put zaredon. Učiniću sve da se RF i ja, nakon ovog mjeseca, više ne susretnemo.

1 Like

HPB, upravo mi sjelo 756 kn, nema bit od cega nego od Adsensa

1 Like

Ipak stiglo! :slight_smile:

Idemo dalje u nove pobjede i poraze!

Rajfajzen banka ili neka druga?

U Erste sinoć prebacio i prijepodne sjelo :slight_smile:

1 Like

Pozdrav. Interesuju me iskustva onih kojima je blokiran račun i nisu poslali traženu dokumentaciju banci. Može odgovor i u privatnu poruku. Hvala.

Želim da čujem mišljenje iskusnijih, imam jedan nov sajt, na kome trenutno to ovako izgleda što se zarade tiče. Da li je po vama ovo okej na domaću publiku, u pitanju je News site. :blush:

U pitanju je Google Adsense, te prvi put monetizacijem sajt sa njime. Hvala svima. :blush:

odakle je publika? Ja imam trenutno nesto manje, al imam i dost alose publike (BiH, vecina iz Srbije)

1 Like

Kod mene je sve Srbija i Bosna, Hrvatska. Može li bolje od ovoga? :unamused: