Da li ste, za ovaj mjesec, dobili isplatu od Adsense?

Kolika je ukupna zarada na ovaj broj pregleda i klikova?

CPC ti je solidan za posetioce iz BiH, SR, HR, kao i CRT. Obično naši balkanski posetioci “ubiju” CPC ili samu cenu klika na oglas.
Na kraju, krajeva sve zavisi gde su i raspoređni oglasi na sajtu pa tako i broj klikova kao i CPC zna da kod nekih bude više kod nekih manje

131€… :unamused: Sve se mislim da moze bolje od ovoga, jer ipak su to 5k klika.

Malo s obzirom na broj pregleda. Ipak ima ovdje dosta rada.

1 Like

Ubaci automatske ako vec nisi i koliko bude bude to je max. Jer sad i na desktopu iskacu kao pop up…

2 Likeova

probaj sa Adnow
ja imam u 3 dana toliko pregleda koliko ti u 28, i poduplaš zaradu…
meni adnow daje 0,06 USD fiksnu cijenu klika a ctr mi je u početku bio oko 3% sada je 1,5%
s adnovom treba biti strpljiv, daju prvo fixnu cijenu 0,015usd CPC pa to dižu svako cca 15 dana…
evo ref link ako hoćeš možda i ja nešto ubodem :slight_smile:
adnow.com/?referral=450295

Kako sad moze Adnow da plaća bolje od Adsense, po kliku ispada da ti imaš duplo više od mene? Ako je tako, onda bolje da stavim Adnow :man_shrugging::unamused:

držiš oboje…
adnow samo na dno članka staviš po 5 reklama za redom blok…
a eto ti sada vjeruj ili ne neću se nadmudrivati…

ode ovo sve u offtopic

da vrnem temu na pravi put, evo nakon oštrog maila odmah pustili, ako i kod sljedeće isplate ovo budu tražili, ja tražim novu banku :slight_smile: :

Hvala za dostavljeno obrazlozenje I porezne prijave. Priliv smo odobrili, a u anstavku vam dajem dodatnu informaciju:

U skladu s clanom 7 i clanom 8, Zakona o sprjecavanju pranja novca i finansiranja teroristickih aktivnosti (Sluzbeni glasnik BiH, broj 47/14 I 46/16), Banka je u obavezi da vrsi stalno pracenje poslovnog odnosa klijenta, ukljucujci I kontrolu transakcija klijenta, kako bi se osiguralo da su transakcije koje se obavljaju u skladu s saznanjima o klijentu. U slucaju da Banka ne moze utvrditi elemente iz clana 7 I clana 8 navedenog Zakona, u obavezi je odbiti izvrsenje transakcije.

Takodje, u skladu s clanom 26. Istog gore navedenog Zakona: (1) Obveznik je dužan naročito obratiti pažnju na transakcije koje karakteriziraju složenost i neuobičajeno visoki iznos, neuobičajeni način izvršenja, vrijednost ili povezanost transakcija koje nemaju ekonomski ili pravno osnovanu namjenu, odnosno nisu usaglašene ili su u nesrazmjeri s uobičajenim, odnosno očekivanim poslovanjem stranke, kao i druge okolnosti koje su povezane sa statusom ili drugim karakteristikama klijenta.

Takođe u skladu s članom 25., stav 1, istog Zakona, Banka je u obavezi naročito obratiti pažnju na rizik od pranja novca i finansiranja terorističkih aktivnosti koji proizilazi iz primjene novih tehnoloških dostignuća koja omogućavaju anonimnost klijenta (npr. elektronsko bankarstvo, upotreba bankomata, telefonsko bankarstvo i dr.). S tim u vezi, obaveza Banke je da utvrdi stvarne učesnike transakcije (nalogodavac, primalac, jasna svrha transakcije). Prilivi sa platforme GOOGLE ne sadrze sve neophodne informacije, te ukoliko klijent ne dostavi neophodne podatke I dokumentaciju, Banka takve transakcije mora odbiti.

hgahahahahahahhaa kakvi su to glupaci, jeste google blizak sa isilom :joy: :joy:

koja je to banka? jesi u fbih ili rs?

zanimljivo tumačenje banke iz BiH :thinking: oko isplate googla čuj"

Samo se pitam kakve trebaju?? broj krvnih zrnaca možda :smile:
Kod nas u Srbiji mislim( ako ne grešim) da preko 5.000 evra (po zakonu) se mora dostaviti odakle poreklo novca

A sta ces im dostavljati porijeklo nije kes u pitanju nego uplata za koju imaju podatke od koga je uplaceno…glupost

1 Like

ja bih prije rekao da tu banke ne rade posao kako treba … jesu li vas zvali da popunjavate formulare baš u vezi tog zakona?

rf-fbih
2222222222222

jesu li vas zvali da popunjavate formulare u vezi tog zakona?

to je davno popunjeno još kad sam otvaro račun…

e pa po pravilu treba da zovu najmanje jednom u pola godine … u rsu zovu redovno, ne baš prilikom svake isplate ali svaka 3-4 mjeseca zovu da se formulari popune … ja vjerujem da u fbih neke banke nisu ispunjavale zakonom propisane obaveze pa sad blokiraju svaku isplatu

Da te priupitam :slight_smile: Mene su iz Adsensa odbijali vec 2 godine jer navodno vec imam otvoren racun, a nemam. Svaki mjesec sam slala i uvijek odbijali, da bi konacno prihvatili prije par dana, prihvatili su i sajtove za monetizaciju. E sad, sta bi mi bilo najbolje, postavit automatske oglase ili da ih rucno postavim, ili i jedno i drugo? :thinking:

1 Like