Dailymotion problem; zaradis novac i onda neće da isplate

Imam ja fb stranice,strane sajtove i youtube kanale gde nemam vise monetizaciju,pa bi pomocu end screen kartica reklamirao taj sajt…vremenom bi dobijao posete.

Poslacu im prvog,mozda sutra bude isplata,meni za januar juce nestala statistika,sada se vraca polako.I ovi baguju zesce.Ovu statistiku nisam nikada toliko ranije gledao koliko sada,jer pre je bilo sve redovno,mozda se problematicna ekipa sa youtuba,preselila kod njih pa se nasli u problemu.

@Petar.P mislis da ce sutra isplatiti? Mozda su ponovo racunali januar pa sutra isplate decembar i januar zajedno? Kad bi to bilo he he

Nema isplate,sutra cu pitati na mail i verovatno cu biti hijladiti i hiljaditi koji to pita ali poslacu. Imas li ti neke benificije kod njih jer imas mnogo pregleda i followersa.secas se kad im je bug bio sto je pisalo repost pored svakog video snimka a nigde nije moglo repost jer ga ukinuli… imaju i oni bugove cesto

@Petar.P oni imaju support 24 sata mozes pitati odma, ja im posaljem pitanje sa drugog racuna (imam njih nekoliko) da kao fol ne radi upload odgovre za sat vremena, posaljem pitanje zasto nema isplate i nema odgovora he he.

Samo da ne propanu jer ovoliko da kasne jos nije bilo he he

Ja isto sve kada ih pitam ranije,jako brzo dgovre,aj sad cu poslati pitanje.A februarska zarada bas dobra,samo da ne bude kao youtube.

Mozda sto vise ih gnjavimo onda pre isplate, sa svih racuna sam im poslao maile cak i da gledam avio kartu za francusku da licno dodjem tamo he he

Ma ima na twiteru nalog za vracanje starih pravila na youtube ali nista ne vredi,tako ni ovi nece popustiti ako ih je nesto pritislo.

Poslao sam im pod opcijom Security jer ne znam gde se pita za placanje,nisam ih nikada ni pitao za placanje

@Petar.P samo ti cekaj ali nece ti odgovoriti na pitanje oko isplate

Mozda su stavili filter ako u mail ima rec payment ide u spam odma he he

Evo odgovora ali nista sto vec ne znam :expressionless:

Mirela Voica (Dailymotion Support)

28 Feb, 22:01 CET

Hi,

Thank you for your message. For your information, the payment process is the following one:

Your revenues are calculated on the last days of each month, based on your estimated revenues from the past month.
If your consolidated revenues are above the threshold ($100), your balance is send to our financial department.
If everything is ok with your bank information, an invoice is generated and sent through the selected payment method.

Here is an example for January:

Your consolidated revenues of January are calculated on the last days of February.
If you’ve reached $100, an invoice will be generated, and you’ll be paid at the end of March
If you haven’t reached $100, the balance will be available on your Payment page, and it will stack with the other months.

We appreciate your understanding and we remain at your disposal for any other questions.

Best regards,
Mirela

Dobro je i to default email da su odgovorili, a jesili preso 100$

Jesam na drugom nalogu imam 311$

Ali ako si ih pitao samo za ovaj zato su ti odgovorili sa ovim mailom

Pa ti rece da posaljes sa drugog racuna pa i ja to uradi.

Da ali sa tog racuna nisam ih pitao za isplatu

Pa sta ti nije jasno pa isplata kasni 2 meseca,kao sto i pisu.

Vidim, to nije bilo tako pre, ali sve bi to bilo dobro da su isplatili za Decembar

To onda znaci da bi danas trebali da smo dobili za Decembar? Ali… nista he he

Znam,to jos nisu ni u pravilima menjali,nego ovo ovako napisala mail,kao da ih ona salje.

Revenue is always calculated in USD
Invoices will appear in either USD or EUR
You will only be paid at the end of a month if your revenue balance exceeds $100 (USD)
Payouts typically take less than 30 days to process
If your revenue balance exceeds $10,000 (USD), payouts can take up to 45 days to process

Ja verujem da ce isplatiti samo da ne propadnu toga se najvise bojim a ako sad isplacuju tek za dva meseca onda je to opet ok da znam jer vec sam na kraj zivaca, ako ne isplate za koji dan idem psihijatru za pomoc he he

Ali nisu oni meni i ranije redovno placali,nije ovo nista za mene novo,cak zapevam kad plate :joy::joy: sa tog naloga mi uvek odgovore star je 4 godine pa ga postuju :grinning: to je moj macak koji je sa psom spavao,sada su obojica negde na nekom lepsem svetu :sweat::sweat::sweat:

Ma kupicu ti ja psa, macku i misa samo da ovi isplate, joj sto ne volim francuze pa to ti je
Svabe su za biznis, to je sve u sekundu

1 Like