Dailymotion problem; zaradis novac i onda neće da isplate

Ja verujem da ce isplatiti samo da ne propadnu toga se najvise bojim a ako sad isplacuju tek za dva meseca onda je to opet ok da znam jer vec sam na kraj zivaca, ako ne isplate za koji dan idem psihijatru za pomoc he he

Ali nisu oni meni i ranije redovno placali,nije ovo nista za mene novo,cak zapevam kad plate :joy::joy: sa tog naloga mi uvek odgovore star je 4 godine pa ga postuju :grinning: to je moj macak koji je sa psom spavao,sada su obojica negde na nekom lepsem svetu :sweat::sweat::sweat:

Ma kupicu ti ja psa, macku i misa samo da ovi isplate, joj sto ne volim francuze pa to ti je
Svabe su za biznis, to je sve u sekundu

Nema meni jos nista a sta da radim kad isplate i ako isplate dobro je kako se skoro pa nista ni ne radi.Imam i ostale nacine zarade…

bok,

koji tip sadržaja prolazi na dailymotion ? odnosno kakav tip tematike

par stvari sam postavio i sve imaju doslovce par pregleda, dok na youtube daleko daleko više uz puno veću konkurenciju…

Zato sto svi bleje u jutjub zato imas vise pregleda jer sve sto se trazi trazi se na jutjubu koji ce imati ubuduce manje sadrzaja jer je ugasio za mnogo kanala monetizaciju i niko nece da radi dzabe a evo i dailymotion pocinje da brlja nemam statistiku za mart a ni isplatu.

@chiefwolfinjo dailymotion je dobar ako vec imas posjetu a video se ne moze postaviti na youtube

Placaju bolje od yt i to odmah od prvog pregleda

@Petar.P Evo isplatili su na paypal, sad cekam da isplate na payoneer

Meni nisu jos isplatili za decembar a sad nemam ni statistiku za mart. Za koji mesec su te ispaltili?

Meni su isplatili za decembar i januar

Jel me malo lozis ono malo da izgorim aa hehehe a jel imas statistiku za mart.

@Petar.P Ako si sa balkana onda ti mozda kasni paypal yeeees i meni su isplatili za dva meseca
e ljudi cao odo na cevape he he

šta postavljate na dailymotion?

Sad sam ulazio na paypal nema nista,niti mi pise u nalogu da su poslali,jos nemam za mart statistiku,nekako mi to mirise da ce da me banuju,onda novi nalog,novi paypal… i tebi poslali za decembar i januar?

@ruin ja sve sto vidim na jutjubu premestim na dailymotion i preko fb izreklamiram,zaradim,obrisem video snimke i tako u krug. Za sada me nisu ni brisali ni nista…a imam i svojih 50 stalnih video snimaka.

zasto brises snimke? autorska prava?

Nije nego nemam autorska prava za njih,pa cisto iz predostroznosti. To je ono tipa macka napala psa…dete i pas spavaju zajedno dete prdne pogledajte reakciju psa…ali izgleda da sam sada ja prdnuo u cabar :joy::joy:

A kako se prijavljujete na to da imate opciju upload? Prijavim se sad da vidim kako izgleda i nigde je nema.

Ti si sada na feed nalogu,klikni na ovo i tu imas sve opcije: http://www.dailymotion.com/partner/media/video

Ne znam jesl li partner,ako nisi postani!?

http://www.dailymotion.com/partner/media/video/upload

Kada uplodam 3 videa, oni automatski provjere moj account i onda odluce hoce li mi staviti monetizaciju ili ne?

Ma nema pregledanja,nije to jutjub pa da pregledaju.Ukljuci se monetizacija i gotovo.

@Delija @Alen_Klica jeste legla je lova i meni sinoc sam video :money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face:

ma samo nek su isplatili hahaha