Dailymotion problem; zaradis novac i onda neće da isplate

Nema meni jos nista a sta da radim kad isplate i ako isplate dobro je kako se skoro pa nista ni ne radi.Imam i ostale nacine zarade…

bok,

koji tip sadržaja prolazi na dailymotion ? odnosno kakav tip tematike

par stvari sam postavio i sve imaju doslovce par pregleda, dok na youtube daleko daleko više uz puno veću konkurenciju…

Zato sto svi bleje u jutjub zato imas vise pregleda jer sve sto se trazi trazi se na jutjubu koji ce imati ubuduce manje sadrzaja jer je ugasio za mnogo kanala monetizaciju i niko nece da radi dzabe a evo i dailymotion pocinje da brlja nemam statistiku za mart a ni isplatu.

@chiefwolfinjo dailymotion je dobar ako vec imas posjetu a video se ne moze postaviti na youtube

Placaju bolje od yt i to odmah od prvog pregleda

@Petar.P Evo isplatili su na paypal, sad cekam da isplate na payoneer

Meni nisu jos isplatili za decembar a sad nemam ni statistiku za mart. Za koji mesec su te ispaltili?

Meni su isplatili za decembar i januar

1 Like

Jel me malo lozis ono malo da izgorim aa hehehe a jel imas statistiku za mart.

@Petar.P Ako si sa balkana onda ti mozda kasni paypal yeeees i meni su isplatili za dva meseca
e ljudi cao odo na cevape he he

2 Likeova

šta postavljate na dailymotion?

Sad sam ulazio na paypal nema nista,niti mi pise u nalogu da su poslali,jos nemam za mart statistiku,nekako mi to mirise da ce da me banuju,onda novi nalog,novi paypal… i tebi poslali za decembar i januar?

@korisnik9758789 ja sve sto vidim na jutjubu premestim na dailymotion i preko fb izreklamiram,zaradim,obrisem video snimke i tako u krug. Za sada me nisu ni brisali ni nista…a imam i svojih 50 stalnih video snimaka.

zasto brises snimke? autorska prava?

Nije nego nemam autorska prava za njih,pa cisto iz predostroznosti. To je ono tipa macka napala psa…dete i pas spavaju zajedno dete prdne pogledajte reakciju psa…ali izgleda da sam sada ja prdnuo u cabar :joy::joy:

1 Like

A kako se prijavljujete na to da imate opciju upload? Prijavim se sad da vidim kako izgleda i nigde je nema.

Ti si sada na feed nalogu,klikni na ovo i tu imas sve opcije: http://www.dailymotion.com/partner/media/video

Ne znam jesl li partner,ako nisi postani!?

http://www.dailymotion.com/partner/media/video/upload

Kada uplodam 3 videa, oni automatski provjere moj account i onda odluce hoce li mi staviti monetizaciju ili ne?

Ma nema pregledanja,nije to jutjub pa da pregledaju.Ukljuci se monetizacija i gotovo.

@Delija @Alen_Klica jeste legla je lova i meni sinoc sam video :money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face:

2 Likeova

ma samo nek su isplatili hahaha

1 Like

Znaci ovakva ikona znaci da je monetizacija ukljucena?

Kako rankate videa na dailymotionu? Da li je princip isti kao i na YT? Znaci views+likes+comments+social signals ili ima nesto trece?

@CroLog da, to je to.

@4nusnation dailymotion radi tako sto se zaradjuje od reklama koje se prikazu, nema veze komentari, likes…
Samo se racunaju pregledi.