Dailymotion problem; zaradis novac i onda neće da isplate

Nisam na to mislio :smiley: Znam kako on radi. Zanima me kako izaci na prvo mjesto za odredeni keyword na dailymotionu.

Mislim da dailymotion nije ni blizu za to dobar kao Youtube, ja dailymotion koristim jer imam dobro posecen sajt i postavljam video koji ne moze na yt.

Evo upravo sam nasao da je neko uploadovao stotine videa sa mog YT kanala na Dailymotion a ima bukvalno po 3-4 pregleda po videu, ne znam kako ima volje :confused:

2 Likeova

Ako nemate posecen sajt, dailymotion je los nije kao yutube, ako imate dobar sajt a video koje bi stavljali ne mogu na Youtube, onda je dailymotion dobar

2 Likeova

Jedan me je pitao u porukama,mada nisam ni trebao odgovarati na poruke jer je mogao ovde to pitanje postaviti,da li se racuna saobracaj sa drustvenih mreza jer on kao nema ni jedan zaradjeni dolar jer reklamira sa FB :confused: dzabe sam izgubio vreme na njega,ubedjujuci ga da ja reklamiram preko fb i redovno dizem zaradu.

E to pitanje sam i ja hteo da postavim, jer sam skoro napravio nalog izbacivao neke zanimljive videe i reklamirao se na fb, da testiram kako radi, imam malo prikaza, par stotina, ali opet zar ne bi trebala bilo kakva mizerna zarada da se pojavi, barem 0,001$ bar da vidim da radi :smiley: jer ovako mislim da radim nesto pogresno, ili je potrebno barem par hiljada pregleda da bi se prikazala neka zarada


Nekada davno i na pocetku 13 poseta cpm e2.32 zarada 0.03

Za mart mi je u statistici pokazano samo za 03/02/2018 a u earnings ide normalno sve za mart.

1 Like

Jel provjereno broji preglede sa facebooka? Koliko moraju biti dugacki?

Ne znam kako da znam da li broji sa fb jer ja reklamiram na fb moj sajt pa kliknu na sajt pa onda na dailymotioni vdeo,vidim u staistici da imam sa raznih i nepoznatih i poznati i sajtova i trazilica preglede.

Ja direktno stavljam(delim) dailymotion video na fb, mozda je u tome moja greska

1 Like

Ne znam ja ovako radim oduvek,zbog poseta i na sajtu i adsense reklama. Da bi zaradio i preko sajta i fb ia i dailymotion-a i amazona. Od jednog sajta zaradim na 4 mesta najmanje.

2 Likeova

Evo i ja pokusao, 124 pregleda, 233 minute, zarada 0.02€. Ovdje treba samo neki bot sa 50 kanala i da svaki dan uploada 5 videa na svaki kanal, sumnjam i da bi onda na kraju mjeseca dosao na 100€

1 Like

Imam zaradjeno na 2 kanala na DM po 100e tacnije juce mi je na 100e,kad se mogu nadati isplati stimkoliko kasne oni hvala,inace radim upload domcih serija

Meni na payoneer nisu isplatili za decembar, ovi ce pre propasti nego Facebook

A moze li isplata na vizu elektron,ili samo mora pay pal i payoner,totalni sam laik za ove stvari

E nista od zarade izgleda jer ja sam u crnoj gori,ovde pay pall jedino mozes kupovati preko njega a ne mozes primati uplate na njega,Payoner karticu nisam dobio iako sam unio posatke jos prosle godine,jedino imam visa elektron karticu ali ta opcija nema na DM direktno na moj devizni racun…tacno ne znam sto da radim

Tražim jedno objašnjenje, već dugo vremena imam dailymotion acc, ali napravila sam novi prije nekoliko mjeseci i nije mi jasno nekoliko stvari:

  1. Kako je moguće da za klip od 60.000 pregleda zaradim samo 1500 impresija i CPM od 0,3 (ajde CPM mi je okej), ali što tako malo impresija. Kada povećam veličinu klipova na 4-5 minuta, najčešće je broj impresija 1/3 od ukupnog broja impresija - dakle za 3000 views, oko 1000 impresija.

  2. Stoga sam evo od početka novog acc uspjela napraviti 850.000 views, oko 380.000 minuta pregledanih i još uvijek sam na nekih 94 dolara.

Nekada je svaki klip brojan kao impresija i nekada bi za ovoliko pregleda skinula makar 400 dolara.

Upravo to “nekada”
Ja sam nekad na 5m pregleda (svi videi zajedno) uzimao i po 10k dolara, placali ko ludi. Sad smanjili zaradu i ogranicili 2 sata videa dnevno.

Nadam se da ce se popraviti stanje

Pitas javno, dali se netko bavi ilegalnim stvarima, a navedeno spada u kazneno djelo.

A vidi koji lijepi nick si je izabrao, :blush: bravo za njega. :+1:
Tako će mu pisati na košulji kad ga sprovedu, baš zgodno. :smile: :o: