Dobar free design za firmu

Trebao bih jedan dobar (ali) free design za malu firmu. Znali netko gdje to mogu naći i skinuti)
I još me zanima ako želim dvojezičnu stranicu, moram li sve duplo raditi ili postoji neki plugin ili nešto slično pomoću kojega to mogu lakše izvesti i kako se zove taj isti (ako se radi u pluginu)?

Novi sam u Wordpressu i još istražujem mogućnosti zato i pitam vas iskusne za savjet i pomoć.

I da još nešto, ako napravim stranicu na nekom free hostingu, kako istu migrirati na paid hosting ako se odlučim za isti? (domena ne ostaje ista).

Hvala

Firma nema $10 za hosting?

firma ima već svoj hosting i stranicu na istom no oni žele prvo da vide kako ću im izvest redesign iste (a to namjeravam napraviti na free hostingu) i onda kad oni budu zadovoljni će se to prebacit na njihov hosting koji već imaju i stara stranica će se zamjeniti. O tom se radi @shimi

Bez uvrede, al mislim da jos nisi sazreo za “web” biznis i pruzanje usluga

1 Like

@amardugi nit si vidio šta radim, nit znaš šta radim nit kako radim, al bitno je naslijepo diskreditirati.

Eto nek si ti sazrio za web biznis i pružanje usluga kao i savjeta osobama koje pitaju za pomoć na ovom forumu.

Hvala

Nemaš se šta naći uvređen. Rekao si da radiš redizajn za firmu a ne znaš koristiti google i ukucati “free wordpress themes”.

Što se tiče pitanja, besplatan dizajn wp tema možeš naći na http://lmgtfy.com/?q=free+wordpress+themes
I da, možeš se prebaciti na plaćeni hosting sa besplatnog. Kako http://lmgtfy.com/?q=move+wordpress+to+new+hosting

http://www.fabthemes.com/

1 Like

puno hvala @osamabinmladen

@TesignDev hvala i tebi mada je to bilo podj*****nje s tvoje strane. naravno da znam to ukucati ali sam pitao za mišljenje iskusnijih osoba na ovom forumu i ako netko zna kakav dobar free plugin da nemoram tražiti između milijardu njih.

no hvala anyway

Za prebacivanje sajta sa jednog hosta na drugi preporucam besplatni plugin https://wordpress.org/plugins/duplicator/

1 Like

Samo ti pitaj i ne obaziri se…ljudi kao da zaborave da su svi bili u fazi učenja…i da koliko god sad znaju, za nekog drugog su i dalje noobovi :wink:

A to što prije kreneš raditi…to ćeš više biti i prisiljen učiti i napredovati. Keep pushing :wink:

1 Like

hvala na linku @apazinjan i hvala na moralnom supportu @bozoou (ja se ionako na osobe koje pokušavaju nekoga “spustiti” jer misle da su posisali svu pamet svijeta ne obazirem, nit me to dira) :slight_smile:

Da li je toliko tesko biti konkretan i dati pravi odgovor na temu odnosno problem ? Ne razumijem zasto neki clanovi iznose neka svoja misljenja, za koja ih niko nije pitao niti imaju neke veze sa temom.Ako neko moze da objasni ?

Vezano za temu:
Imas ovdje neku listu, pa pogledaj.Vjerovatno ces naci nesto sto ti odgovara http://premium.wpmudev.org/blog/free-responsive-wordpress-business-themes/
Sto se tice visejezicnosti imas neke plugine koji se placaju, mada oni tebi ne odgovaraju.Pokusaj sa ovime https://wordpress.org/plugins/multilingual-press/

Evo ja cu ti objasniti ako zelis. U sta bi se ovaj forum pretvorio da svako od nas postavi po jednu ovakvu temu? Hajde da teme budu zanimljive i konstruktivne, da svi iz njih ucimo, a ne svaka druga da bude dajte mi free hosting, dajte mi free template, dajte me free tutoriale i jos 90% vas podrzava ovo i pitate se zasto hejtujemo? Prvo probaj na guglu, pa razmisli da li ce clanove da zanima tvoja tema i da li ce i neko drugi da nauci nesto iz nje, a ne registruju se ljudi postave temu sa glupavim pitanjima na koje ce im gugl odgovoriti na hiljade stranica i cude se sto nam to smeta…

1 Like

Ravno u sridu. i onda još onih jebenih 20 znakova.

Pa i ne bih se bas u svemu slozio s ovime.Postojale su na forumu neke ozbiljnije, gdje je opet bilo mudrovanja.
Dalje, covjek je pocetnik, zeli da zna neke informacije ‘iz prve ruke’ pa bi bilo OK da mu se odgvori, ako je lijepo pitao.Zar ne ?
A na kraju krajeva, sta ti dobijas hejtanjem ?

Sta fali mudrovanju na ozbiljnijim temama? Jelte tome forum i sluzi. Cini mi se da je domen ovog sajta webmajstori.net a ne freewebtemplates.net, stoga ovakvim likovima treba staviti do znanja da se nalaze na pogresnom mestu, a ne podrzati ih jer ce tako i sutra da otvore istu temu. Hocu da udjem na ovaj forum svaki dan i da procitam 5 dobrih tema, da podelimo iskustva, da naucim nesto novo od iskusnijih a ne da citam kojekakve debile koji uzmu posao pa traze free template i hosting gde stignu, otuda hejtovanje.

Pod ‘mudrovanjem’ sam mislio pisanje gluposti koje nemaju veze sa temom.Koliko znam forum je namjenjen kako za naprednije tako i za pocetnike i samim tim je malo nelogicno odredjivati kakve ce se teme otvarati.
Tebi ako fali ‘dobrih tema’ ti slobodno mozes zapoceti tu diskusiju, niko ti ne brani.

Ja nikog ne podrzajem, samo zelim da dam konkretan odgovor na temu.To da li je tema ozbljna ili ne mislim da nije ni moj, a ni tvoj posao da odredjujemo.Drzim se one ‘Ako ti mogu pomoci, pomoci cu.Ako ne mogu necu ni odmagati’ :wink:

1 Like

@shimi vjerujem da su i tvoja pitanja nekima na ovom forumu glupa pa se ne preseravaju kao ti a pogotovo ne nazivaju druge debilima. Iz ovoga se može samo isčitati tvoj odgoj ili bolje rečeno neodgoj.

Naravno da svi trebaju da ucestvuju u diskusijama jer uvek ima neko iskusniji… Moja pitanja su normalno nekome glupa nekome korisna ali se prvo dobro pomucim na google-u, stackoverflow nemoj da umisljas da ja mislim da sam neki napredan ili iznad ovog coveka koji je otvorio temu. Ako on moze da vredja inteligenciju citaocima ovog foruma, onda mogu i ja njega (ne mislim na ovog lika konkretno)… Zabole me da ne kazem ■■■■■ sto ces ti iscitati moj odgoj iz jednog posta.

@shimi očito smatra da je ovo forum samo za geekove. Ima ovdje i newbia, i ja sam bio takav prije mjesec i neshto, al sam redovni. Ja sam uletio sa glupim pitanjem. I kako je @belmin spomenuo kao i svi ostali da ih ne nabrajam ovo je forum izvoli pitaj. Neznaš/pomognem ti. On ako mu se ne sviđa post zaobiđe post i može otvorit svoj. Tko mu brani?

No ja volim ovaj portal i svima novima kažem SAMO NAPRIJED - OVO JE PRAVO MJESTO!!

(iako sam i sam novi donekle)

Ima ovdje ljudi koji će samo pomoć bez da seru!!

Samo naprijed @matfin

P.S. I naravno po postovima ja već vidim tko je kakav ovdje, ja sam u početku davao moj FTP i sve podatke i ljudi poput @belmin, @apazinjan i slični me nisu iznevjerili. a ti @shimi si mi dao i lažnu informaciju u vezi Payoneer kartice. Tebe bi trebalo maknut sa foruma jer seresh i lazhesh.
A ne osobe koje su sa dobrom namjerom doshli ovamo!! I da, još nešto, sa svojim zadnjim postom si rekao sve u vezi tvog odgoja i svog fizičkog kako i mentalnog zdravlja!!

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey