Dobio sam 210 dolara na paypal al ne znam od koga!

Koje sam ja sreće ništa -_-.

2 Likeova

Hvala što si me utješio.
Već sam mislio da jedino mene neće novci :slight_smile:

1 Like

Sve ce to morati vracati sa kamatom

Kamatom na šta? Na njihovu grešku?

clan @Mia1 samo ide i lupa kontre ko kontra k…

1 Like

primetio sam, zato i odgovaram

Mia daj broj dilera pod hitno, jest da se ne drogiram al hocu probat to sto ti uzimas

Procitaj pravila na paypal i inace pravila svih banaka.
Sve sto je sumljivo se mora odmah prijaviti jer u suprotnom ce se vlasnik pp ili racuna smatrati odgovornim.

Skoro je bila jedna vijest da je neki dobijao na racun novca koliko podigne a to sto podigne nije se skidalo vec bi tu sumu dobio, naravno sada robija jer to nije prijavio.

Odakle ti citas te gluposti ?

PayPal ima problem, ja nisam odgovoran za to.Koliko puta sam povukao novac sa PayPala, a da nisam ni pogledao izvor.

1 Like

Meni nije sjelo ništa što nije trebalo, a povlačio sam posljednjih dana novac s PayPala.
Ako mi i sjedne nešto greškom neću podizati jer je 100% sigurno da će morati biti vraćeno sve što je greškom sjelo.

Ako netko podigne i nema namjeru vratiti u najboljem slučaju može zaboraviti na PayPal account. Uz to, realno je i da se PayPal pokuša naplatiti na neki način bez obzira što mi nismo u SAD-u. Mene već mjesecima ganjaju neki odvjetnici iz Austrije od .at registrya jer nisam platio produljenje .at domene. Odustao sam od te domene i rekao im da je brišu, ali oni su je produljili i tužili me kad sam rekao da nemam namjeru platiti produljenje. Već dva puta su mi na kućnu adresu poslali iz Austrije uplatnice. To ne je*em 5% jer znam da nisam dužan platiti produljenje ako ne želim i ne koristim uslugu, ali spominjem kao primjer jer će PayPal vjerojatno također ustrajati na naplati. Razlika je što ako netko podigne novac koji mu ne pripada taj je zaista dužan vratiti taj novac i može radi toga odgovarati.

1 Like

@mia1 Jel ti mozda pratis sve najnovije vijesti na news-bar.hr?

Sve 5, ali kada paypal riješi problem budeš u minusu koliko je paypal bio dok je trajao problem.

Da , jedino što može da se desi je da nalog nekako ode u “minus” i da kao što neko reče izgubite nalog, to jest da bude neupotrebljiv dok se minus ne izmiri. Ali nije mi stvarno jasno kako takav servis kao što je PP pravi takve “bugove” na toliko mnogo naloga i to još da sve to traje, to jest da u momenutu ne popravljaju…za neverovati

Ja nisam ništa dobio. I bolje. Ionako to ne bi ni dirao.

@dtip Neko je gore napisao da je dobio odgovor da je to greška banke, koja je “vratila” transakciju, odnosno povlačenje s Paypala na račun. Ako je to istina, Paypal je to samo honorirao na account. Sada će banka/e koje su imale taj bug morati tražiti povrati svih tih para. Tako da bi svi koji to potroše, zapravo, mogli imati problema s bankom, ne Paypalom. Razmislite dvaput prije nego potrošite.

Kako greška banke ako se to dešava priličnom broju ljudi ovde…svi su u istoj banci?

@dtip Ne znam, možda je više banaka u igri :slight_smile: Ne, stvarno, ne znam do čega je, samo kažem da je moguće da je to što je neko drugi napisao da je dobio kao odgovor Paypala. Jer, nekako mi je logično da je do Paypala sigurno bi bilo riješeno, a do rješenja bi bilo onemogućeno povlačenje, što sada nije slučaj.

EDIT: Trebalo bi malo istražiti je li to samo Balkan / neka naša država / određena banka u igri, ili je to globani bug.

hmm da, pretpostavljam ja da je do nekog zajedničkog bankovnog sistema u hrvatskoj… nisam čuo da se ikome ovde u srbiji dešava nešto slično

Ja sam iz Bosne.

Ne desavaju se bugovi samo na paypalu. Nedavno je na Mango outlet bio bug da su svi proizvodi bili na 80-95% snizenju. Normalno, polakomile se nase cure sa balkana i za 100€ narucivale po 30-50 i vise artikala. Prvo je Mango svima otkazao narudzbe, ali su slale prituzbe ECCu i tad je Mango popustio, svi su dobili robu.

S obzirom da nisam našao niti jedan strani slučaj sličan ovom, kao i da niti jedan medij o tome nije pisao, vjerujem da je to nešto što se događa unutar jedne ili više država/banke s prostora exyu. Dosta istih banaka ionako posluje u nekoliko država exyu, s istim ili drugačijim imenom, ali istim sustavom.