Dobio sam 210 dolara na paypal al ne znam od koga!

I meni je fascinantno da nigdje nema vijesti o ovome :confused:

Meni je novac i dalje na paypalu znaci vec nekoliko dana ne rade nista po pitanju ove greske sta vec, bojim se da ne isplate sledeci withdrawal zbog ovog…

Ja jucer povukao drugi novac bez problema

WTF kod mene se nisu zajebali :confounded:

Da li je neko povukao novac ?

nakon razgovora sa Paypalom, povukao sam $1200, jer su rekli da je sve uredu :slight_smile:

Ja povukao, nisam ni skontao da je bug. Ko ih ■■■■, njihov problem, a ne moj :smile:

1 Like

Ništa :pensive:

nema ništa kod mene

Pozdrav ljudi, kako se razvija ova situacija? Koliko sam video desilo se mnogima, ali mi nije jasno da li je banka u pitanju ili paypal error? Npr meni se pojavila uplata, jos su mi pretvorili od Euro u USD iz nekog razloga, naplatili proviziju i sve regularno kao da mi je klijent platio, ali source je paypal. Iskreno uzeo bih pare ali se cimam. Pritom stoji mi da je tranzakcija oznacena uzvicnikom kao- “There is an open dispute associated with this transaction”. Razmisljam se da sacekam malo pre nego sto ista uradim. Paypal koristim prilicno regularno za freelance posao… Voleo bih da cujem update-ove neke, kako se razvija cela stvar i da li vama koji ste se opredelili da skinete parice je doslo do nekih promena.

Ja sam zvao banku i bojim se da me nisu razumjeli sta sam im govorio, cak sam ponovio par puta.

Cekam jos jedan odgovor od PayPala, ako i oni kazu da je sve OK, onda povlacim briga me.

Da vidim jesam pohvato: Znači vi ste dobili novac u iznosu zadnjeg povlačenja na vaš PP account, a novac je uredno sjeo i na bankovni račun? U međuvremenu vam isti novac nije maknut s bankovnog računa i banka nema nekih potraživanja od vas ako ste novac potrošili?

Bilo bi dobro da napišete iz koje ste države / samo je belmin napisao BiH / i banka u kojoj je račun da pokušamo tako naći poveznicu / ako je ima /.

Poslao sam upit Paypalu.

Ja sam taj iznos od 455$ povukao na CC 27 Maja, ali je on legao na karticu tek 1 Juna (inace kada povucem novac on je instant na CC, istog momenta), i podigao sam taj novac, prilicno sam siguran.

PayPal tvrdi da nije do njih, a banka uopste nema pojma o cemu pricam.

Ja sam iz Srbije Banca intesa i povukao sam 210$ drugi put :slight_smile:

Beograd, banka Intesa. Ne znam dal i vi imate ovo open dispute, zbog toga mi je cim. Pare sam prebacio sa paypal na banku, podigao kesh a istovremeno sam ih opet zatekao na paypal racunu, ali nije da su se one samo vratile. Pare su mi legle na racun regularno kao uplata, cak su mi uzeli standardnu paypal proviziju 5% od toga. Jel se i vama svima to desilo 7. juna, da je bila ta misteriozna uplata? Nekako sam stekao taj utisak.

meni je sjelo 650 bitkoina u farmi zbog miniranja rudnika koji je moja baba radila u prošlom stoljeću. Razmišljam da pošaljem upit paypalu da mi to prebace u kune.

Ja sam isto u Intesi, i pise mi Open dispute na transakciji ali kad kliknes da vidis dispute nema nista… Povukao sam jos 7. juna, selo mi je na banku, podigao i sve full. Posle toga sam povukao jos 2 puta pare, sve normalno, nije me paypal smarao…

BiH / Raiffeisen Banka

Evo upravo sam sad gledao na mom pp, 21 maja sam kupio uslugu na fiveru i tek sad vidim da mi je dva puta oduzelo po 5.5e.