Dobitna kombinacija za stranicu o lekovitom bilju,prirodnim lekovima i zdravoj hrani

Adsense+ native media
Adsense+adnow? Ili nesto trece?mgid?

Savetujem ti da sam eksperimetises pa da vidis koja ti je najekonomcija kombinacija. Ako si kojim slucajem pratio neku temu (na primer diskusiju o native media) onda si mogao primetiti da ljudi imaju razlicita iskustva sa tom mrezom. To isto vazi i za ostale 2 navedene.

Ja da sam na tvom mestu, drzao bih jedno vreme sve 3 kombinacije pa bi na kraju nastavio sa onom koja je dala nabolje rezultate.

najbolje bi bilo da svaku od te tri mreze testiras par sedmica …

testiraj sve, al najbolje bi trebalo bit adnow->mgid->nativemedia->adsense

Ne ukapirah? Sve cetiri staviti skupa?Hocu li imati problem sa adsense? Imam oko 25000 pregleda mesecno kaze console ,analitic 4500 jel prerano za stavljanje oglasa?

od lijevo prema desno bi trebalo biti bolje (adnow najbolji, adsense najgori)… s nekih 25000k ako nabacis fino reklame mogoa bi uzet nekih 40e

Hvala puno na odgovorima…znam da smaram ali koje oglasne jedinice i kako je najbolje rasporediti ih?

ne sve cetiri, svaku pojedinacno … potrebno je vremena da tvoj sajt upoznaju advertiseri koji se reklamiraju na mrezi … po meni, ne treba vise od 2 native mreze stavljati, odnosno maksimalno adsense + jos jedna …

Bilo koje u vezi šuljeva prolaze, sad je samo testirati koji najbolje plaćaju.