Dobri i loši trgovci na WM forumu

Super saradnja sa članom @lakso. Jako brzo i profesionalno sve obavljeno, sve preporuke.

Sve pohvale i za @imemperor1 takodje. Kao prvi u primopredaji, sve je proteklo super.

1 Like

Pohvala za @Martacroata piše odlične tektove na hrvatskom jeziiku. 100% unikatno i pravopisno što mi je najvažnije :slight_smile:

Samo mala napomena; jednako kvalitetne textove Marta :croatia: piše i na engleskom. :uk: :o:

Hvala puno svima na lijepim riječima :hugs:

Ne postoje riječi pohvale niti zahvale koje bi bile dovoljne da opišem suradnju sa @imemperor1…svaka čast, čovjek sa srcem na mjestu…

1 Like

Odlična suradnja sa @Martacroata! :slight_smile: Samo pohvale - 5/5!:ok_hand:

Hvala vam! Vrlo uljudna komunikacija i korektna suradnja i sa vaše strane😊

Hvala puno na lepim rečima. @Martacroata takodje super saradnja.

Imam losa iskustva sa vip clanom @Aleksandar.Innsbruck

Kontaktirao me je trazio da odradim posao dovedem web stranicu u red za njega, dogovorili smo posao i cijenu 100EUR. Odradio sam sve pedantno brzo i vise nego sto je trebalo oko 30-35% sam prekoracio(odradio vise) od dogovorene satnice u istoj cijeni u vidu dobre suradnje.

Razmjenili smo oko 70-80 opseznih poruka cijelo vrijeme je spominjao kako su prezadovoljni on i suradnica sa napravljenim i da ce platiti sve odmah sa troskovima bilo pay pal ili western union. Ako ga trebam hitnije da se javim na whatsap.
Dok sam odrađivao javljao se je u roku par minuta na poruke.

Kada sam zavrsio poceo me zavlaciti i ignorirati poruke. To sada traje vec skoro dva tjedna. A posao je trajao 3 dana. Dolazio bi na forum i bio aktivan a ne bi odgovarao. Na whatsap ako procita poruku u 3 dana. A vidim da stavlja one storije na whatsap znaci aktivan je.

Prosli ponedjeljak-utorak je rekao da ceka frenda da mu uplati 300$ samo dok mu odobre pay pal. Ili moze odmah ako mi je hitno. Onda ignore…
U petak se javio i rekao da jos nisu odobrili prijatelju pay pal i ako sutra ne odobre u ponedjeljak salje western union. Jer kao da ne stavlja svoje novce na pay pal kada ce vec dobiti od prijatelja. I ja se opet slozim sa time.

Prosao, ponedjeljak i utorak i srijeda i opet ignorira moje poruke. Niti da se javi iz pristojnosti vidim da je aktivan na forumu, ali ne odgovara.

Eto toliko. Nisam spominjao web stranicu i projekt za sada. Ljuti me takvo ponasanje.

Iskreno meni on oduvek nije ulivao poverenje. Nekako obično brzo i lako procenim da li je neko ozbiljan ili neozbiljan.

2 Likeova

@costlyDeveloper Vec sam ti jednom prilikom rekao da radim u dve firme i nocu i danju, uz to dolaze i normalne dnevne potrebe, na PayPalu nemam trenutno ni evra, trebam da uplatim sebi novca na svoj PayPal. Novac ce ti biti uplacen do 1.09.2018 u suprotnom moze neko od Admina na Forumu da reaguje i da me banuje. Nisam covek koji laze, pogotovo ako si odradio posao nisam idiot da ti ne platim tih 100 eura. Kada ti novac legne na PayPal, molim te da to isto javis ovde, kao sto si javio sto kasnim sa uplatom. Hvala. :blush:

@imemperor1 Druze ja mesecno zaradim novca koliko ti za celu godinu, a ovde se radi o sumi od 100 eura, tako da nemas potrebe da se proseravas i glumis neko ludilo jer ja za razliku od tebe na Forumu koristim moje ime i prezime, mesto gde zivim i radim a ne sakrivam se iza nekih nickova i glumim pametnog cobanina. Nekako obicno brzo i lako procenim kad neko izigrava pametnog cobanina.

Hahahah jel si siguran u to? :smiley: E sine treba ti još dosta da radiš na sebi, to je klasičan gastarbajterski mentalitet i gadjanje ciframa, a najsmešnije od toga što ne znaš sa kim se porediš. :slight_smile:

Nažalost znam kako se Boris oseća, jer znam taj tip ponašanja, kada neko kulira poruke itd, a aktivan je i slično. Zato sam samo rekao da se to uklapa u neku moj procenu, i evo izgleda nisam pogrešio. Inače, nemam običaj naravno nikog ni hejtovati niti učestvovati u takvim diskusijama.

2 Likeova

@imemperor1 Ostacu glup i zatucan gastabajter i zadrzati se odgovora na ovo. :blush:

@costlyDeveloper Ako se uzme u kobzir u koliko si sati otvorio topic, napisao da ti dugujem i ako pogledas na sliku kada sam zatrazio jednom drugaru 100 eura jutros pre nego sto si ti se javio ovde, shvatices da nemam nameru da te prevarim vec nemam ih trenutno na PayPalu. :blush:

Edit: Nije online kao sto pise zadnjih 8h, kada bude online mozda ti uplatim odmah tih 100 eura ako nema ni on onda do 1.09.2018.

Ne razumijem.

Ako imas pare, onda ih povuci sa CC na PayPal i plati covjeku - gdje je problem ?

1 Like

Problem je taj jer mi je Visa kreditna kartica limitirana jer sam bas MALO trosio ovaj mesec tako da novac mogu uplatiti samo sa mog racuna u banku, dakle odem u banku i uplatim sebi na PayPal novac a banke ovde rade od 9 do 12h a vidi cuda radim u dve firme 14h dnevno pa imam vremena da bas imam slobodno od 9 do 12h. Ovo je Austrija gde je standard jako skup i visok i ako ostanes ispod 1000e u dzepu ■■■■ si jeza u ledja, tako da nije problem do para vec do razumevanja i mog vremena. :blush: A kazem uplaticu mu 1.09.2018 zato sto krece nov mesec i kreditna mi opet na raspolaganju i jednim klikom cu sebi prebaciti novac na PayPal. :blush:

Ja sam za @costlyDeveloper radio jedno duže vrijeme i uvijek mi je platio kako je bilo dogovoreno.

Eto, imao sam potrebu da se javim. Pratit ću temu u nadi da će čovjeku biti plaćeno …

2 Likeova

jebala vas ta evropa

evo ja prije 2 min povukao pare sa paypala odoh sad da ih dignem

jedan euro dvije marke živjela bosna :smiley:

1 Like

Rade minimalno do 16h.

Sto je sljedece?

1 Like

Nemam potrebe nikom da se pravdam ali da ti dokazem da si pametan, banke rade od 9 do 12 sa svojim klijentima i za nas je do 12 banka otvorenaa posle toga rade bez klijenata odnosno sami, takodje u Sud ovde na isti nacin radi kao i Posta. Amin