Dobri i loši trgovci na WM forumu

https://www.sparkasse.at/filialsuche/standorte/filiale/6020-innsbruck/museumstrasse-38/at03090017

Na primjer.

Ne znam, meni je nevjerojatno da netko naruci neki posao, a nema pripremljen novac, nego kad se posao odradi onda pocnu razmisljanja i kombinatorika “od kuda cu povuci neke novce”… ako si narucio neki posao i dogovorio nacin isplate, lova mora biti tamo rezervirana za to od prve minute i to je to, sve drugo je uzasno neozbiljno

8 Likeova

Sve drugo je uzasno Balkanski.
Covek moze iz sela, al ono iz njega jok…

1 Like

Necu vise ulaziti u raspravu stobom jer se vidi da nemas pojma. Ovo sto si poslao je trzni centar koji radi u tom vremenu a lepo ti pise za pismene ljude: SB Standort - to je samo automat za dizanje para a ne Banka. Dakle automat za dizanje para je dostupan u vremenu dok radi trzni centar. Sta je sledece ?

@ray Ne bezim od toga, ispao sam totalno neozbiljan jer sam se fokusirao na neke druge stvari bio, tako da je ovo moja greska.

Smeta me jedino prodavanje muda pod bubrege, jer eto samo si tu izasao iz granica ex-yu, a svi ostali ne znaju kako to funkcionira vani.

1 Like

Ne znam sta sad ti hoces on u mjesec dana zaradi vise nego ti cijelu godinu.

3 Likeova

Ma nije valjda da je baustelac ostao nekom duzan, pa prije par tjedana je nudio svima da uplati za kavu i cigare, a sad nema 100€ za platiti posao? Hmm… Pitam se kak bi onda platio stranice koje vec neko vrijeme kupuje…

Izgleda da sam bio u pravu da stalno govori kak puno zaraduje, a zapravo nema kune u dzepu.

1 Like

Vidjet cemo kako ce razvijati situacija izvjestiti cu. Javio mi se @Aleksandar.Innsbruck u privatno brzo. nije mu drago da sam pisao tu, ali kaze platit ce do 1.9.

Kako sam i njemu odgovorio:
Nije mi cilj blatiti nego pisem svoje iskustvo.

Ne bih imao problema sa time da je dogovor od pocetka takav da je isplata 01.09. I da to bude tako. Cak i neku komplikaciju nema problema za tolerirati. Ali frustrirajuce je, ignoriranje. Da sam napise rok isplate koji prođe, taj dan otvorim 100 puta pay pal, forum, whatsapp da vidim i nista ni poruke ni novca.

Vidjet cemo.

2 Likeova

@komentar hvala, pamtim također dobro iskustvo u suradnji :slight_smile:

1 Like

@dadodd Brzo i korektno, odlicna suradnja, sve preporuke za ovog covjeka. :slight_smile:

Odlična saradnja sa članom @Adulterer. Jako brzo i profesionalno odradjeno sve, a takodje i expresna uplata sa moje strane. :slight_smile:

1 Like

Takodje, vise nego korektna saradnja sa @imemperor1, profesionalac je do maksimuma i nadam se da ce nasa saradnja dugo da traje!

1 Like

@tim121
brza korektna suradnja…sve pet! :slight_smile:

Dobra saradnja sa članom @Gadafi. Sve prošlo brzo i lako :slight_smile:

Takodje pohvale za @imemperor1. Sve smo završili brzo i bez problema.

Izvjestaj webmajstorima:
Proslo je par dana cekam jos a i blizi se taj 01.09. No jos uvijek nista, za sada nema uplate.

Još malo pričekaj :clock1130: i onda pravac Innsbruck

1 Like

Uplatice ceka platu da mu legne :slight_smile:

3 Likeova

To to hahahaha. Ovde sinovac ako ostanes da cekas platu za platom mozes da pokupis prlje i da se vratis odakle si dosao. To kod nas moze tako da se zivi, no ovde je sasvim drugacije. Necu uopste da ulazim u raspravu sa vama niti da nasedam na vase provokacije, nisam vam ja kriv sto se niste snasli da odete iz tih banana drzava, ukljucujuci celu Jugu, tako da zelim vam sve najbolje, ovo je moj poslednji post na ovu temu. I da, plata ne leze prvog, nisam ja penzioner jos, vec leze svakog desetog u mesecu. Pozdrav

uplati čovjeku pare bolan

10 Likeova