Dosada forum

http://www.dosada.forumakers.com

Udri :slight_smile: Zanima me sta mislite o forumu.

Crna boja mi nije za forume. Obično su “crni” web sajtovi nekih art-fensi-foto-šmensi likova koji se pale na crno-bijele fotke.

Malo mi je veliki header za forum konzumerskog karaktera, a grafika koja zamjenjuje slovo o je polunepravilnog oblika (nit je okrugla niti nepravilna) pa daje utisak nespretno uglavljenog grafičkog elementa.
Definitivno upotreba više vrsta fontova mi je nekako neprofesionalno.
U glavnom naslovu imaš tri vrste fonta, ako ne i četiri.
Boje slova totalno idu iz krajnosti u krajnost, možda je to fazon sajta i nešto futuristički.
Crna podloga foruma mi više leži za neke ‘hakerske, koderske’ sajtove a nekako mi nije za ovu namjenu.
Ponavljanje onog sivog smajlića s lijeve strane mi je pomalo iritantno.

Mjesto gdje dosada završava - ne bi li trebala boja foruma bit vesela? Crna ubija volju, barem je moj dojam takav.

A što se ostalog tiče, to je običan template, samo header i slično promjenjeno, tako da tu nema šta za komentirat.

Uf nisam neki dizajner, pa tako da ako neko nesto zna neka se javi :wink: Hvala svima na komentarima.

stvarno lose

nazalost,ali takvo je

preveliki Header, takoder preveliki i citavi donji dio foruma…

ako se ne varam kad bi spojio samo header i donji dio foruma bili bi mozda veci nego glavni dio foruma “tekstualni” .

Smanji to sve…

u koliko nisi dobar sa dizajnom kao sto veliš, pokusaj nac neki drugi templates za phpbb forum.

Isto tako u koliko pokusavas od toga nesto ozbiljno, prebaci se na vlastitu domenu…

Zakasnio si nekih 13 godina s all-in-one forumima. Ubij to što prije. Ako želiš community, nađi ciljano tržište, piši blog o JEDNOJ temi koja je interesantna za to tržište i kad skupiš 1000 posjeta/dnevno, otvori forum. Usput otkrij koji su proizvodi zanimljivi za to tržište i koristi neki affiliate program kako bi ostvario zaradu ili pokreni biznis prodaje tog proizovda…

Ne želim se reklamirati, ali ovo će ti pomoći…

http://www.webasticno.com/planiranje/6-pogresaka-koje-rade-web-pocetnici/

I na kraju, nije kraj svijeta, svi radimo takve pogreške, bitno je samo naletiti na neku dobru literaturu i shvatiti osnove internet stranica pa onda krenuti u akciju…

'Ko nam se vratio :slight_smile:

Evo uzeo sam i .tk domen cisto da imam nesto, da ne bude onako.

http://dosada.tk/

Now this changes everything…

@Gosaric… a zaželio sam se malo ekipice koja starta s webom i njihovih problema :slight_smile:

Stavi da ti je bijela podloga ili neke druge boje

Ima li neki dizajner da bi mi pomogao oko foruma ?

Uvijek ima ljudi koji ti mogu dizajnerski dio “odradit”. No teško da možeš očekivat da će ti netko to napravit besplatno ili bez neke protuusluge.

Nudiš li šta zauzvrat?

pardon na off topiku ali nemesis, oces li se mozda vratit pisanju bloga, onaj blog mi je bia jedan od najdrazih

Sad kad budem obnavljao hosting onda ću malo srediti raspored mapa na hostingu i ponovno instalirati wordpress, restorati backup, dodati novi dizajn (magazine style) i krenut s pisanjem. Do kraja petog mjeseca bi trebali krenuti novi postovi…

Promjenili smo skin, da li je bolje sada ?

ti sam uređuješ sajt?

Bolje, ali i dalje ima jako puno loše odrađenih stvari. Primjeri, čim otvoriš, pogledaj kako ti gornji dio foruma izgleda => Slika

Tu se niš ne kuži. A ni logo ti nije uklopljen u dizajn.

Mislim kako ti nažalost više ne budem komentirao izgled. Prvo, besplatan forum i hosting, a i tražiš da komentiramo običan skin. Dobio si puno savjeta, malo si napravio. Uglavnom, ako vidiš da ti to ne ide, nađi nekog kome ide, plati mu, i imaj pošten forum.

To se tebi vidi tako, meni je sve u potpunosti u redu. Mrcino hvala na savjetima, ali ja cu ipak nastaviti sa ovim, posto sam nov u ovome pa necu odma uzimati nesto za placanje, nego cu naravno malo eksperimentisati sa ovim. Inace, hvala na savjetima, naravno ako imate koji jos bice mi vise nego rado da ih cujem, ali ja cu nastaviti sa ovim pa da vidim doklen cu dogurat :slight_smile: (doklen je namjerno :))