Email marketing zarada - iskustva?

Nisam ni ja naprimjer vjerovao prije 10 godina da neko moze od klipova na youtube ili od portala zaraditi i 1 euro ali dok sam nisam probao vidio sam da moze sad sve zavisi na kakvom si levelu da li si amater ili profesionalac sve ima svoje neko ko se ne razumije u neki posao ne treba govoriti da je nesto nemoguce

1 Like

Pusti budale hajde ti se meni javi

Daj mi kakav facebook ili instagram da te dodam

Amarfejzic slika sa piramidom

poznato je da email marketing predstavlja jednu od najprofitabilnijih marketing metoda … conversion rate strašno visok

al treba naterati takvih 10 da se registruju ( jel…tamo negde) da bi zaradio tih famoznih 200$

ZAto se dnevno posalje na 400-500 hiljada adresa neka se registruje 20 ljudi ti si na konju sto gore napisa ruin conversion rate je strasno visok

Da li ti imas pristup tom broju adresa dnevno i koliko te to kosta?

Sa jednog emaila mozes poslati 500 od jednom i onda se odjavljujes i prijavljujes na drugi email.Emajlovi za slanje i liste sve se kupuje naravno na veliko

I osim mail adrese sta jos dobijas?
Ime, lokaciju, uzrast?

Kljuc email marketinga je targetiranje :slight_smile:

Zavisi gdje i sta kupujes ja sam predhodno objavio post da prodajem email liste znaci imam 20 listi ljude iz francuske njemacke amerike itd ma komlikovano je to za objasniti ovako moras sa nekim ko se razumijesti sjesti za racunar i jedno sat vremena da ti sve objasni

1 Like

Zašto smatram da cela priča oko ovoga jeste da bi ti nama zapravo prodao tvoje email liste? :joy: lajk ako se slažeš

5 Likeova

Login • Instagram hajde ti se meni javi

Ja bi mogao preko scrapeboxa u nekoliko minuta dobit par tisuca email adresa i razvrstat ih na gmail, outlook, yahoo itd.

Cuo sam da se preko gmail moze poslat dnevno par tisuca emaila.

Zanima me koje offere slat ljudima, sta napisat.

Jbg druze ne mogu ja objasnjavati nekome ko radi na bausteli ili vozi kamion kako se zaradjuje na internetu.Ja se bavim skroz drugim intenet biznisom a email marketing sam probao na kratko i vidio da je jako dobra lova ko se posveti tome niko te ne tjera ali prije nego nesto iskomentarises proguglaj po internetu ili raspitaj se sa nekim ko vec radi kakva je zarada naravno ko zna.Ja znam da ovdje na internetu ima dosta pocetnika koji i dalje pisu da se ne moze zivjeti od portala ili da se ne moze zivjeti od Youtuba itd.

1 Like

*ebo ja sebe sta sve ljudi nece skontat :smiley:
@meda da ja prodam svoju realizovanu ideju o zaradi :smiley:

koja mreža plaća toliko, ako nije tajna ???

Jedna od takvih mreza je Advidi

HAHAHAHAHAHAHAHAHA OPLAKA :smiley: 150 karaktera xd haha lol brata!

i ti rece da oni placaju famoznih 10-20$… ja od njih nisam mogao gace da kupim za mjesec dana🙄 lol