Email marketing zarada - iskustva?

Pozdrav dobio sam ponudu za posao od prijatelja ovih dana da radim za njega slanje Emaila.Da li je neko radio taj slican posao.Navodno se moze zaraditi i do 1000 eura mjesecno.Kao dobiju se emailovi i sto vise emailova dnevno poslati na odredjene adrese .Da li je neko imao iskustva sa tim i da li vrijedi probati ?

Ništa nam nisi rekao, a pitao si nas pitanja o kojima se može napisati x knjiga.
Što nudiš ljudima putem maila?

meni to lici kao na rad sa anketama… ako bude anketa bit ce zarade… pa ono danas 3,ove sedmice 5 sledece sedmice 1…i na kraju nista od toga

Da te zaposli kao osobu zaduženu za izradu newslettera - to bi bio dobar posao i poštena plaća. Ti si ovdje napisao "Kao dobiju se emailovi i sto vise emailova dnevno poslati na odredjene adrese " što znači da dobiješ gotove predloške i tvoj je zadatak da ih proslijediš na adrese koje isto dobiješ?

Sad zamisli da netko nekome plaća 1000 EUR da ovaj uradi copy/paste emaila i primatelja i klikne Send. Jeli to realno?

2 Likes

A imas softwaree koji to rade samo za 50tak dolara mesecno.

1 Like

Pozdrav evo danas sam bio kod njega u kancelariji uglavnom salju se emailovi dnevno na hiljade emailova kad se neko registruje ja od tog dobijem procenat uglavnom tako funkcionise,mozda glupo pisem ali stvarno nemam nikakvog iskustva oko ovog ali mi je pokazao listu ljudi zarade i po 2500 eura.Mislio sam da neko od vas ima iskustva u tome :smiley:

Super ako je tako kako ti kažeš :grinning:
Mada toliko neko da zarađuje ( 2.500€ ) od slanja emailova malo je iskreno da ti kažem je neverovatno i sumljičav sam :roll_eyes:u takvo nešto da se plaća baš toliko
Da se nisi druže zabrojao u nulama :grin:

2 Likes

E brate nisam ni ja vjerovao dok nisam vidio dashboard i naloge od ljudi a upoznao sam i ove neke ljude sto rade tako da vjeruj da je moguce.Ja iskreno tek cu probati pa tek onda cu biti siguran :smiley:

1 Like

Probaj prijatelju, pa ćeš iz prve ruke vidjeti o čemu se radi.

1 Like

Copyright © 2021 WM Forum - AboutContact