Email marketing zarada - iskustva?

Mozda ako si koristio njihove banere na sajtu ali ovo je skroz drugaciji nacin poslovanja znas kako kazu stari ljudi nije svacije kroz selo zapjevat

Balkan imas li neki kontakt,interesujem se takođe za taj vid zarade

Bas me zanima jesi li zaradio tih 1500€ mjesecno? :joy:

1 Like

Radio sam par mjeseci i prestao jer sam poceo neki privatni biznis zaradjivao sam u prosjeku 800-900 $ nekih 4 -5 sati dnevno sam radio malo dosadno citav dan copy paste al eto fina je zarada LP

I šta sad ti isplativije ti “privatan biznis” (pretpostavljam full time) nego 4-5 sati rada za 900$ za koje sam kažeš da je fina zarada bila Čudno :thinking:

3 Likeova

Logicno da je isplativije jos nemam nikog nad glavom sam sam svoj gazda.Ja nemam potrebe da se pravdam nikom pogotovo ne klincima koji vise po forumima i samo govore kako je sve nemoguce.Raspitaj se malo bolje sa ljudima koji rade email marketing koliko mogu zaradit.Moji drugari pojedini zarade i do 2.000 Eura sve to zvuci bajno ovako ali mnogi ne izdrze ni dan da salju email posalju 20-30 emailova i smori ih a ne slati dnevno 10-15 sati nije to za svakog.

@balkan11 lično znam ljude koji zaradjuju i po 15k eura mesečno preko interneta. I to su sve klinci po 20 godina. I šta sada? Hoćeš još da se praviš ovde pametan a ispadaš glup kao točak.

Nekada naizgled najgluplje ideje donose veliki novac. Tako je bilo sa Adsensom, gdje su ljudi sa skriptama uzeli brdo love.

Mozes li malo detaljnije pojasniti metodu radu?

2 Likeova

Jedini koji ispada ovdje si glup ti i slicni tebi,ja se nigdje nisam hvalio koliko zaradjujem vec su me ljudi pitali i ja sam rekao otvoreno da bi postakao i druge da nije nista nemoguce jer nekom je i 100 eura previse.Svi koji su zeljeli detaljnije javili su se u inbox i dobili su slike,a ti sa takvim ponasanjem mozes samo ostat ovdje i lajat po forumu kme kme

Kakve bolan slike i dokaze… Das covjek 5eura uradi ti photoshop dokaz slika kakvu hoces sa kojom hoces zaradom… Mnogo nas ovdje je u Internet poslu godinama… I velika vecina zna da iako ima zarada od emaila… Nije tolika koju ti pises… Ono… Nas 20 glupo ti 1 pametan.

Jest bas cu praviti lazne slike i fotosopirati da bi nekom nesto dokazao stvarno si glup haha nemam rijeci

Ne treba osudjivati unapred ovaj vid zarade nego treba pokusati i onda izneti svoje misljenje.
Znam i da neki ljudi zaradjuju isto do 1k evra kada brisu fajlove na nekim sajtovima,Isto su poslovi koji traju satima.Fajlovi su tipa piraterija i nelegalne stvari pa se brise kada se prijavi za krsenje autorskih prava ili za drugo krsenje.

@balkan11 je izneo nacin za zaradu a koji je taj nacin gde se mesecno zaradjuje 15k?

Ljudi koji rade u nekoj firmi za platu 400-500 eura njima je nerealno na internetu zaraditi i 10 eura a zaradit 1000 eura je za mnoge samo san a ne sta vise

Javi mi se u DM, ako ima posla zainteresiran sam.

Moze li neki link ili nesto za tak posao

Da, istina je može se zaraditi 1000 eura mjesečno može i više radio sam to za advidi.com.
Stvar jed a trebaš dovresti promet na sajt i to je to imaš procenat po regisraciji najplaćenije skandinavija od 10 do 30$ po registraciji, s tim kada se lik rega mora da uplati nešto mislim da je tako sada pravilo radi fake registracija.
Ako radiš još taj posao možeš li me spojiti sa tom osobom i ja bih ponovo radio.

1 Like

Mogu li i ja raditi ?

Ovo moram da odradim jer iz tih zemalja imam dosta posete sto se tice dijaspore.Ako je ta cena ovo je super.

Ako radiš neki dobar sajt pošalji mi link svoj aff sa se registrujem

Ali da bi i ti imao koristi moras isto da radis to jer imam stotine referala na raznim sajtovima,registrovali se i to je to.Samo na adf.ly imam preko 40 ali nista ne rade.

1 Like