Etarget: koliko dobijete po kliku?

Svi vi koji imate etarget,

koliko dobijete po jednom kliku? (kao medij naravno)

zavisi kako kad… al recimo da je prosjek nekih 50-60 lipa…

Ako je stvarno tako - onda je to bolje nego adsense na kojem dobijem max $0.05 po kliku. (cca 30 lipa)

I ostali imaju takva iskustva? (50, 60 lipa klik)

jel ima etarget sada opciju plaćanja fizičkim osobama ?
u početku nisu imali

[quote=“Dži”]jel ima etarget sada opciju plaćanja fizičkim osobama ?
u početku nisu imali[/quote]

Nema, ali iznos koji zaradiš možeš potrošiti kod njih :hogar:

A možda se možete organizirati pa ako netko želi izvući lovu, a nije pravna osoba, proda svoju zaradu nekome tko želi oglašavati… :wink: Naravno za nešto manje $ od stvarne vrijednosti…

Dakle sve po starom. Imam boljih nacina za potrosit iznos :slight_smile:

Nitko drugi nema iskustva s njima? :slight_smile:

Zanima me koliko se dobije po kliku jer na njihovom webu pise da je min iznos klika za oglasivace 25lipa.

ja sam bio jedan od prvih medija u hrv tak da je to bilo davno. tada je bio prosjek po kliku mi oko 30 - 35lipa

Kao i na google ovisi kakav ti oglas ‘naleti’, ali evo s jednih mojih stranica: min. 0,14, maksimalno 1,20 kn. Prosjek 50-60 lipa trenutno…

I s kim imas bolja iskustva - adsense ili etarget? opcenito govoreci o zaradi i isplati i svemu. :slight_smile:

Iskreno - niti jednim ni drugim se nisam bavio previše, nikada nisu išli na ‘top pozicije’. :wink: Činjenica je da je na adsense dosta pala zarada u odnosu na ranije, pa se etarget ne čini uopće lošim. Znači isplata, komunikacija, uslužnost… tu sve pohvale za etarget. Testiraj 15-ak dana pa ćeš vidjeti…

Mislim da budem…ali cini mi se da bas i nemaju relevantne oglase za moju bransu vec se svuda vrte svakakvi oglasi :slight_smile:

Meni je oko 20-30lp klik.

Evo da ja kazem svoje iskustvo…testirao sam ga nekih 5 dana i ctr je bio uzasno los jer nemaju bas relevantne oglase…a klik mi je bio cca 0.15 - 0.17 kn

Ipak sam se vratio adsenseu :slight_smile:

Kakva su novija iskustva s etargetom?! Cijene po kliku i da li isplaćuju?!

D li netko koristi doticne oglase i kakva su iskustva osim sto ima jako malo oglasa … meni je do sada jako dobro iako sam ih postavio nema ni tjedan

Pa kako napredujes evo i ja sad krenuo s tim pa me zanima jeli ide ovo dobro, koliko je sad cjena klika ?

Klik je trenutno 2-3 puta veći nego na adsensnu. Ctr je uvjek barem duplo manji tako da je zarada na adsensu i etargetu slična. (moje iskustvo).
Isplačuju redovno, novac sjedne na račun odmah sljedeći mj.

Meni su jako dobri, napokon nekakva alternativa adsensu. Barem prilika za dodani đeparac!

I meni su pale cijene Adsense oglasa po kliku nekoliko puta manje, je li kod vas slicna situacija za Adsense.