Explore Feed završava se testiranjem i širi se na cijeli svijet

Taj pad ne mora ništa značiti. Facebook svake godine padne u januaru, pa se opet vrati u februaru i nastave rasti :wink:

Dijagram doslovno prati CPM u IA zaradi :stuck_out_tongue:

1 Like

Džabe njemu vikati nemoj raditi to :smiley:

2 Likeova

Divna vijest hehe…

1 Like

Naci ce Zuckerberg nacin da vrati izgubljene milijarde, pravi on pametne poteze i zna sta radi

Mozda kad bi vise radili a manje kukali…

Meni je od danas opet cpm preko 2.0 ali nije neka zarada

Dnevno objavim oko 20 clanaka i ako bi svaki boostao sa 1$ dolar sto znaci 20$ dnevno mozda bi mogao zaraditi oko 80$ - 20$ meni ostane 60$ nije to lose ako tako moze?

1 Like

Da je to samo tako lako pravit 300% roi svi bi bili puni kao brod, odi digni kredit od 50k, baci na reklame i eto ti 150k zarade samo tako.

2 Likeova

Planiram prodati sve stranice sto imam… posjeta iz Srbije je pala za nekih 60-70%… sad kad padne i za sve ostale drzave… nema nas nigdje. Bolje prodati dok jos drzi cijenu

Hajd prodaj mi haha…

Donose mjesecno oko 300-350e (tako ce iti za Januar, Decemba je bio oko 750). Koliko bi ponudio ovako okvirno?

hajde pp da ne spammamo temu

@Veritos probacu pa cu da javim, imam fb page od oko 100k (pravih) lajkova

Nema sanse. Ja ti odgovorno tvrdim, da to kako si zamislio nema sanse.

Ja sam probao na jednom ultra viralnom clanku na kojeg se ulazilo i bio sam na nuli :smiley:

1 Like

I ja sam, zato i govorim da ovo sto je zamislio je nemoguca misija.

Po vasem misljenju ispade da boostanje je samo bacanje para

Ako se boosta clanak sa 1$ imace bolji rech i normalno vise pregleda a time veca zarada

Loše tumačiš naše mišljenje.

1 Like

Mora jos da klica svakako…A od mene ima srecu, i kraj diskusije.

1 Like

Facebook je pao za 8.4% od trenutka objave da pokreće exolore feed.

Jutros su počeli slati besplatne kupone od 30$… zavladala je panika čini mi se :wink:
Pohlepa je gadna stvar!

to što su izgubili će im se desetostruko vratiti kada ljudi shvate da će morati platiti kako bi im fanovi vidjeli sadržaj

facebook ima pare, ima informacije o milijardu ljudi na svijetu, plaćaju psihologe, doktore, programere

baš mislite da će povući neki krivi potez?

2 Likeova