Facebook ad breaks je ziv!

Ad break je najzad dostupan i možete da aplicirate. Na ovom linku ispod proverite da ispunjavate uslove. Takodje lepo bi bilo da podelite iskustva ako vas prihvate sta,kako itd.

Dostupan u određenim državama, na određenim jezicima*. Naše države će možda doći tek u 2019.

US acc, proxy? :slight_smile:

Probao sam, nije radilo, osim ako sam nešto pogrešno napravio. Džaba mijenjati proxy ako im pokazuje da je stranica iz BiH, Srbije i sl. :wink:

Meni prihvata jednu samo stranicu i to stranicu gde mi je publika vecina USA i UK , izgleda im je to bitno za sad , ali dzaba posle toga ide gde trazi za placanje adresu i ostalo i tu se moze samo par zemalja odabrati kao sto je US , UK , australija itd

1 Like

Upravo. Bolje se strpiti još pola godine, nego dobiti neku zabranu ili nešto slično. Ako zarada bude ista kao što je na IA na 1000 pregleda, bit će dobrih parica :smiley:

1 Like

Kad je vec FB i ad u istoj recenici, da postavim pitanje ovdje da ne otvaramu novu temu:

Pokrenem reklamu za stranicu, dobijem notifikaciju da je odobrena… medjutim ne ide uopste. Probam napraviti jos jednu promociju, ono otvori onaj tab za promovisanje ali cijelo vrijeme loadira nesto (znaci en moze se zavrsit). Ima li iko slicnih problema?

Kakve ovo veze ima sa ovom temom o kojoj se ovde pise?

@Olaf u pravu si, bolje onda da se ne zatvaraju vrata da se ceka jos malo.

Znam da je od prilike cifra od 600-1000$ za milion pregleda bilo u ovoj test fazi dok je isla. E sad videcemo na dalje kad ovo krene kod vecine. I za IA je u test fazi bilo oko 1.5$ na 1k pa je posle otislo na 4-6$.

Onda možeš zamisliti s kojim nestrpljenjem čekam Ad Breaks, znaš i sam kakve sam brojke imao na klipovima :smiley:

1 Like

Posto fejs ionako nema reklama za plasirati , a to se vidi po tome sto su srezali IA totalno , verujem da kad mnogi udju u ad breaks bice stvarni neke mizerne i smesne cifre

1 Like

Da bi ušao u Ad Breaks morat ćeš imati 100% svoj content, tako da odmah na startu 80% domaćih stranica otpada.

1 Like

Po onome sto sam video do sada i procitao , samo je vazno da te ne prijave za prava , fejs ne proverava u startu da li je tvoj content ukoliko ga neko nije prijavio kao svoj , koliko vidim njihov uslov za sada je minimum 10 000 pratioca , 30 000 minuta u zadnjih 60 dana

Pitanje za sve, kako ce to funkcionisati ako ja npr za nekih 20$ dobijem oko 100k pregleda na video, znaci platiti reklamu i uvek smo u plusu, nema sanse.

Tko kaze da ce svi pregledati cijeli video i reklamu?

Od tih 100k pregleda imam 75k odgledanih minuta. Dakle 75%. Stvar je jasna kao dan.

Jel to isto skupis nekom vrstom engagement baita? Na koju foru si dobio 75%?? Svaki video ti je dug tocno minutu? I nadam se da kuzis da dosta ljudi samo zatvori video kad vidi da pocinje reklama…

Mislim da ces zaradit ako je tvoj kontent jer pazi, ti ne placas ti 100k pregleda, nego ti platis jedan manji x dio, i onda on pogura video da organski dobor prodje. Zamisli kao da na youtube objavis nesto, stavis reklamu za 10k, a ono nagura na milion pregleda jer su ljudi vidjeli da je to nesto dobro pa je na kraju otislo viralno

Amateri, pogledajte kako se prave pare!

1 Like

Ovo ti?..

Jok, ne radim ja FB. Nesto sitno sam radio ranije, nego naleteh na FBu pa reko da podelim cisto da vide ljude kako moze.

1 Like