Facebook - Instant articles

Jeli tko odrađivao spajanje s Instant articles-om na Facebooku? Vidim da ga je 24sata počeo koristi i sa perspektive korisnika čini se kao odlična stvar. Zanima me jeli teška integracija s Wordpress platformom? Da li je isplativo? Jeli ga itko koristi da, da dojmove svoje?

Ako ti fb nije ponudio “revenue share” neznam kak ti moze bit isplativo

Jesu, ponudili su tu opciju a također i podržavaju ostale mreže kao kaj je adwords…

Ne znam mislim da sam negdje čak i pročitao da Facebook (za sada) neće tretirat “instant articles” bolje od običnih tako da nema potrebe.

Ali evo baš sam napravio setup i namjestio ih na webu da imam u pripremi ukoliko se stvari promjene.

Da ne otvaram ovu temu, pitat ću ovdje. U postavka pored Fill Ratea mi stoji uskličnik, mozete pogledati na slikama. Zanima me da li je to nesto do mene ili do njih. Pusem i na hladno kad je u pitanju Fb pa da ne bi dobio ban.1111111111111111

22222222222222222222222

Ista stvar i kod mene, juce sam primijetila da u nekim objavama fale oglasi, nakon treceg i sedmog paragrafa, pogledam na platformu, stoji isto upozorenje, ali kad kliknem na Insight nema nikakvog obrazlozenja zasto. Pa sam im pisala juce , i standardno odgovorili i poslali one linkove gdje pronaci probleme. Srezali nam oglase i to je to, da manje zarađujemo hiihihihihihihihihiihi


Eto sta su odgovorili

Da, osjeti sam pad prihoda…

Dobro je dok god ne baniraju… :smiley:

1 Like

Kraći su za 5 mlrd. $ kazne, pa moraju negdje navući taj novac :slight_smile:

Evo danas, u 5 objava jedan oglas :roll_eyes::joy::joy:

Da li je bila nekom isplata od Instant Articlesa?

Od petka umjesto “na cekanju” pise “paid”, ali novca jos na racunu jos nema, je li moguce da se ceka ili mozda sto je vikend bio pa da banka odradi transakciju?

Jesi li dobio onaj drugi mail Payment Remittence? Ili samo onaj jedan.

Samo Facebook Invoice, Payment Remittence nisam dobio.Sto to znaci?

Pa obicno kad legne novac taj Remittence dodje. I ja sam samo ovaj prvi, nekad 10. navecer.

A valjda ce stici! :smiley:

Pa sto se to dogada? Meni je u cetvrtak oko 19-20 navecer pisalo PAID pa je logicno bilo za ocekivati da ce lova sjesti vec u petak ujutro, ali nije.

Sad je vec 15:00 popodne i love nema na racunu. Ovo za Remittence nema veze zaista, nekad mi je kasnilo i tek stiglo iduci mjesec, a lova je bila na racunu.

Pa je li se nekad dogodilo nesto u ovom stilu? Ako se ne varam najkasnije lova sjela oko 24 i to zbog vikenda valjda… precudno.

Bit ce sutra ujutru batice, ne cimaj se mnogo ako nisi dobio obavijest o banu a i da jesi isplatiti ce zaradjeno…

Dobio sam ban prije par dana, hoce li mi isplatiti i za prošli mjesec i za ovaj do sad što je zarađeno?

Naravno meni su isplatili nakon bana…

E hvala, a jel postoji mogucnost da se vrati Instant u odredenom vremenu (cini mi se da sam vidio 90 dana da pise)