Facebook - Instant articles

Facebook stranica mora biti vasa, vasa domena i sajt naravno. S tim da vec objavljujete i imate dovoljno posjete, tu ja nastavljam dalje

Ma to mogu i ja da odradim, meni treba najvise page koji ispunjava uslove, a povezivanje svega toga nije problem to mogu i sam.

Nije do pagea, ja na page imam par stotina lajkova pa imam IA sve je do domene ako je dovoljno stara i ima dovoljno posjeta.

Ma dzaba domen kad stranice koje ja imam ne ispunjavaju uslove odnosno svaka je “This Page is ineligible for Instant Articles.” tako da mogu da imam domen “blic.rs” necu da dobijem IA.

Ja imam page nema ni 10lajkova pa evo moze na nju normalno sve. Ne znam onda do cega bi ti bilo

Bem li ga, neki page-vi ajd da kazes da sam kacio video snimke koji nisu ok tj nisu moji, ali imam jedno dve manje koje ni najmanje ne krse nikakva pravila ali eto nece.

zapravo imam 2 fb stranice koje mogu iako nemaju ni preko 10 lajkova, malo sam nekad nesto na njih obj i eto. Sad ko ce znati sta se desava sa facebookom, odjednom banuju pa vrate itd. Gube mi se nekako zato mi i nisu sigurni

Pa ajde osposobi jedan nalog komplet (page+domain) i prodaj mi.

Ne radim takav tip jer bi trebao kupiti domenu na njoj raditi i nakupiti pregleda (dok bi to trajalo par mjeseci) pa tek onda bi sve trebalo praviti. Ja mogu napraviti ako vec imas website i fb page za one koji ne znaju napraviti IA, s tim da to vec znas i sam to mozes uraditi ja ti ne trebam. Pokusaj napraviti novu fb page malo je boostaj, odrzavaj pa vidi hoce li te odobriti. Ja imam 2 fb stranice koje mi trebaju, jer s njima se nikad ne zna kako mogu banovati pa moram nastaviti dalje i praviti novi nalog. Takva je situacija sa fbom danas

1 Like

Ja poklonila vec 2 stranice, evo i tebi cu jos jednu :joy: Nema pratitelja, ali mozes napravit IA na njoj, pa probaj, eksperimentisi. Posalji mi poruku na koji profil da te dodam

5 Likeova

Svaka čast ljudino!!!

Imam ja web sajt i istoimenu stranicu ali je blokirana na IA .
Interesuje me da li sajt može na IA preko druge FB stranice.

Nisi li nikako koristio taj web page? Web stranica moze proci na bilo kojoj fb stranici, nisu bitna imena ako sam dobro skontao sta si napisao

Ma jesam bas taj page koristio i na njemu je bio IA pa je banovan poslali mi poruku da je ukinuta monetizacija zbog kršenja njihovih odredbi .Poslao sam žalbu i dobio odgovor da nije moguće monetizirati vise tu stranicu .
Trebala bi mi druga stranica ako može na moj web i da ponovo napravim IA ako ti možeš javi mi !

ja uvijek kad sam dobio ban, napravio sam novi web i novu fb stranicu. Tako da nisam pokusavao sa istim, jedino da im pises pa mozda te puste opet da radis

Rijetko kad banuju domene. Nema potrebe pravit drugi web za IA nego samo nastavis s drugom stranicom, bitno da je stara 3 mjeseca , ne treba imati pratitelje. Otklonis podatke s weba od stare strancie i appa i stavis od nove. S tim da se sad ceka i vise od mjesec dana za odobravanje domene, ako je uopste i odobre

Treba mi stranica koja bi zadovoljila njihove uvjete za IA ako ima neko javi mi !!

1 Like

Kupujem FB Instant racun hvala

Prazna stranica vam treba, samo da se mogu IA aktivirat? Mislim bez pratitelja?

Kreiran racun…ja ne mogu dobiti