Facebook - Instant articles

Imam ja jos jednu stranicu bez pratitelja, omogucene su IA na njoj, ako vam ime stranice ne igra bitnu ulogu da vam je poklonim :relaxed:

2 Likeova

Trebam instant racun ako moze

Ima li neko da bi bio voljan, uz nadoknadu, da nam nastima IA za tntportal.ba imamo 20ak fb sajtova, na mnoge se moze nastimati.

Aleme nemoj biti lijen, odvoji sat vremena i nastimaj :rofl: :joy: :innocent:

1 Like

Koliki je ecpm za domacu posetu?

Ovo je od juče, a svaki dan cpm varira

1 Like

Pa ovo su skroz ok brojevi za balkan.

Pa eto, malo su jadni ali sta je tu je. Obično je za HR oko 0.60-1.00. Srbija 0.50-0.80. BiH 0.40-0.60. Ali nek malo publike (5-10% )dođe iz De cpm je oko 1.00 total

USA ima najjaci cpm- nikada nije ispod 4.50 cpm

1$ na 1000 prikaza je super za nase podrucje, bar bih ja tako reko. Neka svaki tekst ima po 2 reklame, to je za 500 ulazaka 1$, dnevno moze lagano da ide na 10k+ ulazaka sa nekim ne tako aktivnim stranicama, i eto 600$ mesecno. Iznad prosecna plata za 2-3 sata rada dnevno. A da ne pricamo ako su aktivne stranice pa dnevno imas po 50k ulazaka.

Pozzz… to je ekstra…, imam 50 fb stranica neki 4m ukupno fanova… rentao oko godinu dana i taj drug je vukao do 5000 dolara zaradu ispod 1500 dolara nije nikad bilo, a sve balkan 70% dnevno max 10 do 15 linkova… sad pokusavam sam napraviti instant nemam srece :grin:

Ma ne stignem, previse sam se navuko na linkbuilding ovih dana, svo slobodno vrijeme gubim na taj “hobi” :smiley:

1 Like

Poslao sam PM… ako moze da se dogovorimo…

Poslao sam ti PM. ako moye da se dogovorimo ne trebaju mi prijetelji samo stranica da pokusam uvezati moj domain. :slight_smile:

2 Likeova

Mogu ti ja srediti IA

Koliko trazis za IA nalog, odobren naravno sa domenom?

Radim ga tek na novoj domeni i na novom sajtu, tj koja nije nikako napravljena i tek onda odradim za vas sve korake i dobije se odobrenje u 2 3 dana

OK, i koliko trazis po nalogu?

50eura

A Facebook stranica?