(FACEBOOK) Kako do kvalitetnih lajkova?

Pozdrav,
upravo sam pokrenuo novu FaceBook stranicu informativnog karaktera. Može preporuka za što brzi i jeftiniji način do kvalitetnih lajkova stvarnih osoba sa područja Hrvatske? Svi prijedlozi dobrodošli, osim Db ads :wink:

Ne može iz dva razloga.

  1. Direktne upute što i kako ti nitko neće tu servirati pa da ti lijepiš na svoj page, čak i da žele ne znači da će raditi tebi, zapravo neće ti raditi.
  2. Ispod tvoje teme se vode barem 3 teme u kojima se piše o tome kako raditi na Faceu. Ljudi lijepe svoje slike, daju informacije, neki i na pm, odgovaraju na pitanja koje drugi postave, čitaj to i vidi što možeš iskoristiti na svojoj stranici, vježbaj, sakupljaj iskustvo.
1 Like
1 Like

Što svi ganjate facebook kada je danas 10x lakše sabrati 100k ljudi na instagramu nego na fb-u.

@Olaf
Slobodno napisi kako, ja jedva 1k skupim :smiley:

Ali i 20x manje ces imati posjete preko Instagrama nego na istom broju sa fb-a…
Ako ne i vise

Zavisi kako misliš unovčiti te fanove, ako misli neki sajt praviti (što nije naveo) onda neka gura fb :wink:

Zato i govorim. Jer od instagrama za te stvari nema nista…
Mada se svi mi trebamo pripremiti za jake instagram profile, 100% da ce u skorijoj buducnosti ubaciti neki nacin odakle cemo moci dovlaciti posjete. Link u opisu slika i slicnu, vec su ubacili lijepljenje linkova na story, 100% da je sljedeci korak ovaj.

samo što brzo banuju sumnjive profile, planirao sam ja za cpa praviti ali sam zakasnio :smiley: