FaceBook mi je blokirao link bloga

sada sam probao redirect na facebooku i radi. ali sam obrisao post da vidim dali će mi odblokirati domenu.

uopče ne razumijem zašto je i zblokirana…

ti nisi imao tih problema na facebooku ?

Bili su mi jednu domenu blokirali iz čista mira, jesu, :neutral_face: onda se žališ, pa se žališ opet, pa opet… pa te jednog dana odblokiraju. :blush:
Ali nema ništa u dva dana. Vidje’ćemo za dva mjeseca.

To će radit’ tehnički, mislio sam na to da im se neće svidjeti kad vide, to je garant. Tad’ može biti svašta. :o:

ok. a ništa budem pričekao. samo se nadam da neće biti dva mjeseca…

eto ako ima još netko savjet, slobodno neka se javi.

samo da iznesem moje iskustvo što se tiče redirekta

samo može pogoršati situaciju, svaki redirekt je fejsbuku alarm da detaljnije skenira sadržaj/redirekcije

stigle su ih vaše kletve

onda mi ja najpametnije napraviti recimo 20-ak blogspot domena i sve dodati na google adsense da mi se odobre. i onda jednu po jednu koristiti na facebooku. na taj način ne bi gubio vrijeme.

da odaberem blogspot domene ili nekaj drugo, da ne plaćam bezveze domene.

Ne radi…oprobano

Radi link na Pintrest…pod uslovom da ako objavljujes na FB i na Pinterstu
Ali je posjecenost sa FB pa Pinteresta pa na sajt jako mala, jer kad neko i klikne na link za Pint dobije manje vise isto sto i na FB, i izgubi volju da i drugi put klikne do sajta…ako ti je cilj trafic

Da li se neko susretao sa ovim na fb-u.
Naime, prije mjesec dana mi je blokiran lokalni blog koji sadrži dosta kvalitetnog materijala, tekstova i autorskih fotografija, ima adsense reklame i preko 2900 postova.
Označen je kao govor mržnje i ako govora mržnje uopšte nema, samo lokalne vijesti iz grada, aktuelni događaji kroz fotografije, dešavanja u gradu.
Poslala sam fb žalbe, zahtjeve, oni su kao odgovorili da postoje tehnički problemi na fb i da rade, međutim blok nikad nije skinut.
Označene su mi četiri domene kao govor mržnje samo tako, a nikakvog govora mržnje nema. Samo ja mogu na profilu vidjeti postove, a sa stranica se uklone. Ima opcija da pošalješ Nije spam, ja sam odradila na svim postovima, jednom su skinuli blok, sutradan opet na istu domenu blok.

Da li se neko susretao sa ovim da mi objasni u čemu je fora. Kako šaljete vi molbe fb-u da li postoje posebni obrasci, da mi neko postavi ovdje. Hvala vam

FB blokirao domenu pomoc

Tu ti jedino fb support moze pomoci, da li znas razlog zbog koga ti je blokiran domen?

Nisam nasao nikakvo objašnjenje samo nije moglo na fb da se objavi

Moze pomoci c gde i kako i sta da se napise u zalbi

Meni nije uspjelo u zadnja 2 mjeseci odblokirat. Al ono sto svi rade to je, provuci svoj web kroz sharing debugger , pokazat ce ti gresku. Ako je krsenje pravila, bit ce opcija “let us know”. Pa eto sa vise profila posalji zalbu preko toga i cekaj.

Ja se borim sa tim ima mjesec dana. Jedan veoma posjećen blog/domen sa vijestima gdje ima dosta mog sadržaja mi je blokiran i označen kao govor mržnje (tvrdim da nema govora mržnje).

Slala sam žalbu fb kažu imaju tehničkih problema i rade na rješavanju istih. Mjesec dana i dalje stoji blok. I dalje šaljem žalbe preko linkova

https://www.facebook.com/help/contact/164405897002583?rdrhc

https://www.facebook.com/help/contact/571927962827151

I čekam. Još mi je domena blokirano, ali ova mi je primarna sa kojom radim, i veoma je posjećena od ljudi. U pitanju su lokalne vijesti, tako da me mogu čitati samo preko googla što mi je mala posjećenost. Moje vijesti ne dolaze do mojih čitatalja, a cijeli grad me prati. Čekam i dalje…Mada više ne vjerujem da će ikad išta biti pozitivno. Možda za 5 godina.

To je uobičajeni automatski odgovor od njihovog sistema, uglavnom ne žele da konkretno odgovore na prijavljeni problem i samo te iskuliraju ovako. Možeš ti njima slati žalbe i 100 puta ovako i sa više FB profila al’ ni to nije neka garancija da će zaista neko iz podrške da provjeri o čemu se radi…

Zar ti nisi pisao da si promenio ime bloga da bi mogao objavljivati na FB i ponovo si aplicirao za adsense?

Jesam ali ne daju odobrenje na blogu a imam i sajt sa placenom domenom trazio acount i ne daju niti navode razloga zbog odbijanja

Imas posebno blog i imas sajt povezan na adsense,na blogu ti ne daju da promenis ime ili sta ne daju i koji acount si trazio za sta?

Ovako kupio domenu sajt clanke ubacio posjeta dobra i predao za adscence i stalno odbijaju a sto mi blog blokiran njegov adscence stoji

Sta je bilo sa ovim sto si promenio ime.Da li su odobrili adsense?

Ne nisu mislim da je tesko dobiti adscence pre tri godine dobivao sam iz pre sad de ukidaju se ne daju novi