FaceBook mi je blokirao link bloga

Da li si ti promenio ime ili ne?

Jedino sto vam u ovoj situaciji moze privremeno mozda pomoci. Da uzmete free hosting i da uradite redirekt preko nekog fajla na fajl pa na vas sajt i da na taj nacin reklamirate vas domen preko free hostinga na fb-u. Tesko da ce vam ikada neko nesto konkretno odgovoriti.

Fb je davno otišao…

Čitam ove nebuloze i nikako mi nije jasno o čemu pričate? Drug je godinama na 20tak FB vlastitih stranica postovao svoje linkove stranice i to po 3-4 puta dnevno i nikada niti jedan link nije izbrisan, a kamo li da domena bude suspendovana.

Drugi slučaj je nova domena par dana na FB, provučena kroz debugger i odjednom ban. Moja pretpostavka da ga je neko od konkurencije prijavio, jer se radilo od ulasku na konkurentno tržište.

Prema tome, vjerujem da je tvoj sajt prijavljen, da li white hat ili black hat metodama, nebitno, ali pokušaj doći do supporta, mada je to borba sa vjetrenjalama.

Godinama nije ni postojao tako jak alogoritam kao sto sada postoji. Cak je moguce da mnogi linkovi budu i greskom blokirani od strane automatske provere.

1 Like

Jos uvjek koristim fb grupe kao dodatnu zaradu.
Zaobilazim restrikcije i nema nikakvih blokada sto se tice domena.
od 50k do gore idem sa clickbaitom.
Samo je potrebno procackati to sve i vidjeti kako zeznuti fb.
Uvjek postoji rupa :wink:

Nekih 100 do 200 sherova na dan uradim. (tesko da ce blokirati domenu)

i možeš podijeliti koji savjet. s obzirom da napraviš toliko share-ova sa clickbaitom ?

drugo pitanje, dali postoji kakav alat ili online servis sa kojim mogu napraviti share na više grupa
a ne da se radi ručno share za svaki zasebno ?

Moja domena je od 2014 normalno radila preko 2900 postova, lokalni online medij, neću ponavljati jer ima gore napisano šta i kako je na njemu i kako radim. I tačno mislim da je neko prijavio. Jer cijeli grad preko fb me prati i prati dešavanja u gradu, sa mojim autorskih slikama i tekstovima. Čak i mislim da je prijavljen i zbog čega. Od 2014 je normalno radio i sad tak ban blok kao govor mržnje a nigdje govora mržnje nema. Sve su mi domene 4-5 njih označene kao govor mržnje, a sve su na vijestima, nigdje govora mržnje nema, niti se bavim ŠOKANTNO, POGLEDAJTE OVO, PROČITAJTE OVO, OVO JE LUDILO…

Normalni naslovi i vijesti iz društva, i naše sredine, al et ili smeta fb ili nekom bolesnom jadu, a znam kome sam konkurencija i znam kome sam trn u oku.

Mozda je bilo u komentarima nesto.

Može li neko objasniti kako najbolje kontaktirati podršku. Šaljem preko onog debuger sa 7-8 profila ne znam hocel šta biti pozitivno.

Dacu ti ja br od Marka pa ga zovi telefonom.
Ako si mesec dana blokirana nece te ni odblokirati,trebala si to sama vec shvatiti.

Kada dijelis linkove , dijeli posle 12 h (Posle ponoci).
Prvo link zalijepi na zid svog profila, posle toga ga sacuvaj (Spremi)
Kada ga sacuvas ides u sacuvane stavke i pronadjes taj post.
Kliknes na njega i kopiras taj post koji vise nema link tvoje domene. (Link fb-a)
Kada tako budes radio neces vise dobijati notifikaciju tipa da to krsi njihove standarde.
Zasto govorim da dijelis posle 12h.
-Manji promet postova.
-U danu koji slijedi dobijas sve posjete.
-Velika razlika je u jutarnjoj zaradi jer je veca i bolji su klikovi.

I da , sto se tice online serivsa za sherovanje, nemoj to koristiti vec od profila pravis robote i mozes samo izgubiti profile.
Ja radim sa 30 profila.
Odradim to sve za nekih sat do sat i po vremena, kao sto sam i rekao posle 12 h (iza ponoci)
Posle toga ne sheruj sa tim profilima , uvjek u isto vrijeme radis.

Nadam se da ce ti upaliti.
Ako jos nesto na ovu temu mogu uraditi za tebe, feel free Jack. :blush:

2 Likeova

Jesam li jedini koji djeli 20 postova dnevno na 20 profila i 10tak stranica i da mi nikad nisu domen blokali.
Dodje po koji put da objava krsi standarde zajednice al to je kad neko prijavi

puno hvala na objašnjenju :slight_smile:

1 Like

UPDATE

Evo gledam preko debuger jednu su mi skinuli blok nakon 5-6 žalbi, i više od mjesec je bila pod blokom, sad čekam ovu drugu.

Dečki odakle čupate te profile, da nema gdje da se kupi? Kontam da iskoristim ove ženske što imam da pokupim profile na neku navlakušu od onih što šalju bandere :slight_smile: Hvala na svakoj informaciji :slight_smile:

1 Like

Najbolje je tako sa fiserom :smiley:
Mogu ti poslati massenger index :smiley: