Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Ja sam to isto testira par puta nije mi se baš isplatilo. Trenutno na 99%

Kako objasniti to sto “veliki” portali na svojim FB stranicama svakih 20min dijele cak i po 2 3 linka, i nikom nista. Nit im reach opada,niti blokiraju domene…

Pozdrav, da li ti se reach vratio, i ako jeste koliko dugo si imao problem slabog reacha?

Kod mene jeste, ovako, od 2015 do 2017 imao sam 200k poseta dnevno, od 2017 do 2018 dec. padne na 50-80k od 2019 padne ne 4-9k dnevno. Sad je druga priča, 2019 . april. 20k-50k, ne znam šta se dešava sa fejsom. Očigledno da su eksperimentisali kao u 2017 godini.

Eee to je bio posao…

1 Like

ja u parilu 70-80k dnevno… danas ne moze 20k hehe

I ja isto april maj sve po 30k, zadnjih 7dana ne moze 8k preci

1 Like

Da, koliko lajkova imaš

Zaćera nam Zukenberg pošteno :confused: I kod mene zadnjih dana ko “mrtvo more”

To je to, poznata situacija od ranije. Pazi na naslove i sadrzaje jer kad te prvi put izbaci zbog clickbaita tesko se izlazi iz toga

Kakva ide cijena fb stranica sad? Jel ide jeftinije nego prije god dana?

dosta jeftinije, smanjen reach jbg

1 Like

Od 5 decembra rič na postovima ispod 500 na stranicama preko 130.000 ljudi. Da li je ovo samo kod mene ilii je svakog zafatilo ovo novo facebookovo dr…anje po postoviima? Ovo više nema smisla :frowning:

Pogledaj svoj Page Quality, možda imaš ovo:

Violations

Content is being seen by fewer people because it was rated False by an independent fact-checker.

Nemam, sve je zeleno na svim, nemam kršenja nikakvih :thinking:

Ma to se tako desi… sto bi reko narod- neda se usranom do potoka. Tako fb kako mu dodje volja… Ja u Oktobru skoro 3 miliona pregleda… a onda u novembru bi sa 600-700k trebao bit srecan jbg… Jedino sta sam skontao da kad ubacim novi domen ide dosta bolje, znaci da fb nekako flaguje domene jbg

Moj plan je sad uzet 7-8 domena, odobrit adsense na svim i onda udarat na fb, pa kad "smanje doseg, samo ubacit novu domenu i tako u krug… Pa ako bi bila zarada kao u oktobru onda bi se itekako isplatilo

Isto se i mn desilo padao je rich uvjek, ali kao sad nikad nije od 500 do 1000, dali je je ovo neka prolazna faza ili ?

Page Quality kasni s objavom čak i do mjeseca dana, ne očekujte isti dan pad Reacha i odmah da pronađete razlog izlistan u Page Quality.

Kod mene je prije 2 do 3 mjeseca reach bio dosta loš ali sada se velikoj mjeri popravio.

Meni je padalo i dizalo se a nikad se nije mjenjalo nista u page quality… uvijek bilo ono da nemam prekrsaja nikakvih

1 Like