Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Da…sad kad se ovo ubaci nema sanse da se dodje do traffica…Jedino grupe koje ovo ne postave, a vjerujem da mali broj nece.

Pa nasi jedva cekaju na ove alate, pogotovo ako je link pa vidi da ne daj Boze zarađujes, zato mrzim grupe i radije cu platit FB-u reklame, a ne dam vise ni njima, sve ista g*vna :joy:

1 Like

Najgore kad oni nepismeni komentarisu sto zaradjujes pa ti napise milijone itd…Ovo ko zna kako radi i ne tice ga se :joy:

Zna li neko kako se na ovom novom c studio uređuje IA članak. Prije sam vidio kad je crveno, žuto itd… sad ne vidim to nigdje.

Ja jos po starom ulazim, tako da nemam pojma kako izgleda preko novog.

Mene FB danas vratio u proslost, gledam i ne vjerujem, kontam da nisam ja sta cacnula, ali ne moze se unazad vise od 3 godine zakazat objava, a kod mene izbacilo 1970 :joy: :joy:

Welcome to the New Post Creation Tool
It’s now easier than ever to reach a wider audience in less time. You can post to Facebook, Instagram, or both at the same time as well as publish posts now or schedule for later.

a sve mi je po starom samo ona sekcija >>zakazane objave>>kreiraj obnovu…
i da, ništa novo ništa specijalno, samo novi “omot”

Onaj Marko je zanemario FB, sad se na Insta prebacio punom parom :joy:

Ima li iko predstavu kako je moguce editora u admina prebacit.Moj prijatelj i dobar drug ima vjersku stranicu i igrom slucaja kolega koji mu je bio admin mu je obrisan profil a on je editor ostao evo vec skoro 2 godine tako.Da li neko zna da li postoji opcija da dobije Admina ?

Ne postoji 20characters

Mislim da bi adekvatan naziv Teme trebao biti:

Facebook smanjio domet na svim stranicama

.
dakle, bez ovoga “odjednom” :grin:

Tako je. Ovo se dešava kad god nešto krupno rade menjaju i slično. Neće ovo trajati večno ne paničite, neki portali u Srbiji imaju nikad veće posete, neki imao 60 ljudi za FB-a. Sa stranicama od par miliona, a do pre 20 dana je recimo sve je bilo bez problema.

Probaj preko one opcije na FB-u “Prijavi problem” , kao u ovom videu

1 Like

Koliko traje ova restirekcija zna li neko This Page isn’t being suggested to people at this time

U mene je na jednoj stranici evo skoro godina od zadnjeg krsenja. U crvenom je i dalje stoji to da se ne predlaže. Ima 45 000 pratilaca a, linkovi idu od 1-7000 reach a video i slike odu preko 50 000. Ako neko ima i duže od godinu restrikciju nek se javi

Svasta. Mene mamlazi prijavljivali upravo post sto gore navedo radi rijeci u naslovu ubio, nadjem isti identican post prijavim odgovore mi da ne krsi pravila.
Ja radi njega dobio 30 zabrane i ovo da se ne prikazuje i katastrofalan reach na velikoj stranici.

Koja je ekstra isla.

Imam ja na jednoj preko godinu skoro dvije stoji ako dobijes 2 do 3 kazne slobodno pravi drugu nema od te nista

Ako ima sličnosti…
Meni je kvaliteta stranice bila u naradžanstom punu godinu jer sam skinuo video sa jedne strane fb stranice i postavio na svoju…u roku par sati mi skinuli video…
Ali što se tile riča zbog toga nije bilo nikakvog smanjenja i sl…

Ma ovo su nebuloze totalne, hajde da se prekrsi stvarno pravilo…Ali radi gluposti sam dobio restirekciju a nema kao prije da se trazi odluka, vec samo da se ono klikne ne slazes se i to je to…na tome se zavrsi

Bezveze mi propade velika stranica

Je li moguće da je Fb smanjio doseg pagea zbog par objava o Palestini zadnja 3-4 dana?
U padu je reach, totalno.
Ili je svima ovako zadnjih dana?