Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

smiri se, proće :smiley:
kolko ja vidim, ovaj fb od društvene (dakle za obično društvo) pretvaraju u poslovni imenik :crazy_face:
sve guraju u taj novi CS…
ali to je napredak, samo da se naviknemo

A pazite debila:

Nasli su mi neku sliku na stranici od prije 5 godina… pri tome, radilo se o nesto o Hitlera, ali bile su zanimljivosti u pitanju ww2, znaci nista nacizam ili tako nesto slicno… i sad nakon pet godina dobijem obavjestenje da nije u skladu s pravilima…

Danas- dobijem obavjesenje da je komentar koji sam ostavio prije isto 4-5 godina protiv pravila (spam)… zato sto taj link ne vodi nigdje (istekla domena). Znaci nigdje veze. Jos mi sad stoji ono narandzasto upozorenje da ce mi ugasit profil

Meni doslo prije 2 dana na jednu stranicu da sam izgubila pravo na monetizaciju Instant articles, kojih uopste nemam aktivirane na toj stranici :joy: A nisam dobila restrikciju :joy:

Meni ovo This Page isn’t being suggested to people at this time i dalje stoji na velikoj stranici i reach je katastrofa. Radi gluposti mi unistite veliku stranicu.

Ovo postaje nesnosno nenormalno. Ali sto kazu proći će

Jel mozes postavit screenshot?

nakon godinu dana prodje… al domet isti :smiley:

ahahahahaha ma nakon godinu je mozes je… najgore sto je radi gluposti u naslovu bilo “ubio”…blokiraju mi licni i kontao kad prodje restirekcija na licnom i tu ce…Ali nije.

Kakav je tačno bio naslov?

Brale22 je ubio radi novca sto ima na jos milion stranica, ali eto…bukvalno i isti clanak sa naslovom i samo meni maknu :grinning:

meni tako isto bilo na jednoj stranici, stranica crvena i kaze jos malo pa gasenje, i kao ne prikazuje se ostalima… i bilo gomila prijava prosle god u maju u pocetkom juna (za spam, al nije bio spam, al jbg)…

Sad kad je vecina prosla, ostalo jso samo tri, ali stranica vise nije crvena (tj nema crvenog upozorenja) nego je zuto/narandzasto i nema vise onog da se ne predlaze ostalima

1 Like

:thinking:

Nestalo mi je ono za doseg, ostao Postoji rizik da će doći do zabrane objavljivanja za vašu stranicu i smanjenja distribucije te do primjene drugih ograničenja zbog neprestanih kršenja Standarda zajednice .

Ali reach se ne popravlja.

Ovo se nesto izgleda opet desava, ovih dana sam dobio bruku upozorenja o spamu i slicno…trebalo bi mozda malo odmorit ocito nesto rade.

Ma samo im uplati po neku reklamu na to sto sherujes.
Odma ces dobiti list da si verifikovan sa verifikovanom objavom.
Vec znas svoja prava , Advertisingom ih mozes ovjeriti :smiley:

Ima li neki problema sa fb?

Da. Ili je do GA ili do njih… ruzno vidjeti ovako male brojke, a ne moze tako biti nikako

Nije do GA skroz malo impresija na reklamama

1 Like

Danas od 12:30 70-80% manje pregleda…
Dobro je, nisam sam…