Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Nisi, danas baš loše. Mada i poslednjih par dana slabije, ali danas osetno.

Menije je extrica krenulo samo sto prije 2 sata izgubi IA

Bilo dobro do 1, od tada ni hiljadu posjeta…80% manje

https://twitter.com/hashtag/facebookdown?f=live

evo je sada ok… barem za sada…

1 Like

Na koliko vremenski delite clanke na stranicama? Da li je previse ako ih delim na svakih sat vremena, dnevno 24 clanka? :confused:

To je spam, maksimalno pet kvalitetni objava u toku dana.

1 Like

7
10
12
15
17
20
to je to

1 Like

Gledao sam neke poput index.hr ili telegraf.rs cepaju na svakih sat vremena? :confused:

Gledao sam i ja kako Ronaldo za sat zaradi onliko koliko ja u godini? :confused:

3 Likeova

Svaki sat link + jedna slika dnevno negdje izmedju ubacim i otprilike tako radim od 2012. Prije sam postavljao 2-3 slike dnevno ali kako je doseg smanjen postavljam samo jednu sliku.

2 Likeova

Jel ovo opet pukao fb?

1 Like

Katastrofa od reacha danas.

1 Like

kod mene normalno2222222222

1 Like

Prodavajte darovne kartice

Počnite prodavati darovne kartice putem interneta i na Facebooku u suradnji s jednim od naših partnera.

jel ima netko da radi ovo = da kaže kakvo je stanje…?

Pa na FB stranciama nude taj dugmic, i kao treba napravit link za digital gift card . Gdje ,sta, kako, nemma pojma :joy:

Meni na jednoj stranici nekakve zvjezdice odobrili… A ima nešto da automatski poziva pratitelje u grupu…

Da li je to neko isprobao?

1 Like

Ne znam jos za zvjezdice, a za grupu samo ukljucis te automatske pozivnice, pa ce svim aktivnim dolazit pozivnica u grupu

1 Like

Stranica 0 lajkova i piše da imam te zvjezdice. Gledao sam na jednoj stranicu pišu šaljite zvjezdice, ako ljudi moraju kupiti te zvjezdice da ti pošalju onda od toga nema ništa.

jel vam riš normalan dns-jučer? ili ?