Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Posljednji put kada su ovako dugo nesto radili, uveli su nam one fact checkere i sve redom označavali. Svi dobili restrikcije na stranicama i ograničen reach.

Sada ćemo vidjeti sto uvode. Bice zanimljivo.

Malo sam istraživao i uspio sam detektirati problem zasto ne rade instant clanci. U productions articles se ne ucitavaju clanci i tu imaju neki bag. Ne znam zašto, ali jednostavno su svi clanci unpublished, a moraju biti live.

Nesto se ručno moze prebaciti na instant, ali velika većina ne može, i ako je sport u pitanju. Nema Djokovica i ovih vijesti o njemu, vec klasični sport i opet su unpublished skoro svi clanci.

Danima traje, ne radi. Niko ne zna šta je. Koliko vidim ceo Balkan je u problemu.

Mislim da sada radi.

je li i vama fb uklonio opciju kada odete na jednu (vašu) stranicu da ne možete više podjeliti objavu na drugu (vašu) stranicu, već samo profil i grupa :open_mouth:

Ako je stranica u “novom ruhu” ne moze, a sa starih stranica je sve ok

I kod mene je tako, nesto menjaju i to dobro

Jel vama dns od cca 12 sati netipično pao promet?

Užas ovo postaje nepodnošljivo

Da li ste dobili isplatu od IA, kod mene pending i dalje

Nije jos nikome bila isplata

Ni meni, jednom nam je pred godinu dana leglo 24 u mesecu, kakve su vam posete? Kod nas katabaza

Sta je to jer mene su vec cimali za neku autorizaciju da utvrde lokciju profila da bih imao mogucnnost nekih objava na stranicama.

A to dođe svakome, pogotovo ako stranica ima neaktivnih admin-profila, oni potvrđuju automatski svakih nekoliko mjeseci, i ako toj osobi nije ukljucena lokacija/mapa na mobu oni ne mogu da potvrde i prebace admina na mjesto editora sve dok ne potvrdi lokaciju. A news page verifikacija se pravi u postavkama Business managera, prvo se verifikuje Business manager pa onda domena i stranica . Nadam se da nece to zahtijevat

2 Likeova

Ovo sam uradio pre pola godine samostalno i dodao domen i sve verifikovao.Hteo sam da potvrdim da pripada meni.

2 Likeova

Zanima me kako ide ono sa zaradom od Face videa, gdje se može prijaviti?. Stavio sam 3 vide zadnjih mj. dana i guraju do 50k pregleda. Ovaj zadnji u 3 sata 10k Screenshot by Lightshot Dali se može dobiti monetizacija i kako?

Bussines.facebook.com creatorstudio monetizacija tu pošalješ zahtjev ako si ispunio uslove

Malo sam prčkao, nisam našao, na koji link se ide?

Vidim sada uvjete

Pratitelji

This Page needs to have a minimum of 10,000 followers. Discover new ways to grow your audience.

Eligible Minutes Viewed

In the last 60 days, you needed a total of 600,000 on-demand, live and previously live minutes viewed, including replayed minutes, but not including boosted, cross-posted or paid watch time.