Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Imaš neku kaznu zato ne može

Jel i kod vas pad od 60-70%, današnje objave 0 poena
Wtf

da li je algoritam i update uvek isti na Instagramu kao i na Facebook-u ?

nije niti za sve korisnike isti na fb kamo’l na ig

1 Like

Ima neko da moze napraviti IA racun ?

Kako čujem zadnja 3 mjeseca nesto je pauzirano, nove se ne mogu aktivirat, jedino stranice na kojima je vec bio IA.

1 Like

To oko lokacije rade da bi se davale pogodnosti stranicama jer nije isto admin sa balkana i admin iz high zemalja.

Bolje ga nikad ni ne stavljaj. Kakve su posete, menja li se šta?

Nesto rade…a cudno da nema neko ko prodaje i slicno :thinking:

Prodaju Indijci instant

Kakvi su to racuni neki divlji :thinking:

A sta tebi treba, samo stranica koja je podobna za ia monetizaciju? Posalji mi url sajta u poruci pa mozemo provjerit da l prihvataju

1 Like

Odobreno sa domenom…stara domena nije aktivna sumnjam da bi prosla

Da, mora imati dovoljno prometa

Znaci Facebook po domeni daje od 20 do 30 konstantnih posjeta.
Ti radis na 10 domena i svaka domena po 20 do 30 posjeta vrti po cijeli dan,
Sto vise domena , vise prometa aj cao ba

Bit ce nama cao ako ovo usvoje :joy:
(Novi zakoni o porezima i doprinosima pogubni za opstanak freelancera u BiH - Akta.ba)

1 Like

Neće biti problema sa tim, svi će otići u RS i prijaviti tamo firmicu plaćaš sebi minimalac i ukoliko mjesečno prelaziš 2k KM daješ još 50KM na minimalac. Možeš milion mjesečno neće ti niko ništa. Slovenci došli otvorili 3 firme i obrnuli 3miliona KM sa 3 zaposlena (oprali tačnije) i zatvorili firmu.

Za sve su nam ostavili prostora :rofl:

1 Like

Ili prosto samo prebivaliste prebacimo u rs :joy:

Ne moraš uopšte ako imaš nekoga u RS ko već ima (s.p. čini mi se da se tako zove). Ja od kako sam imao prvi puta problem sa poreznom istog trenutka sam prebacio sve na prijatelja iz RS i on legalno vrši isplate i podiže novac, počastim ga i dodatno platim 50,00KM u slučaju da je zbog moje isplate prešao 2.001,00 KM

2 Likeova

Kako se to placa dodatno 50km? Placas 2% na sav prihod, kad predjes 50k u toj godini placas 10% na sav profit (retroaktivno za prethodne mjesece)