Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Mi ovaj mesec nismo platili server, gasimo sajt i prodajemo stranice. VIše ne vredi.

Zbog facebook-a slabo radi ?

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/facebook-i-instagram-mogli-bi-biti-ugaseni-u-evropi/220207143

Sta reci…

Ulazicemo preko VPN kao kinezi na sajtove sirom sveta.

kakvi kraljevi ovi iz EU… zastiti ce nasa prava tako sto ce natjerati nekog ko nam nudi neki svoj proizvod da to prestane radit. Bas me zaboli gdje fb pohranjuje moje podatke i koje. Cak stavise, volim da reklame koje mi iskacu budu vezano za ono sto mi treba, nerjetko sam tako nasao proizvode i alate koji mi trebaju.

1 Like

Kako placate koliko clanaka dnevno sta reklamirate?

Imam gadno iskustvo sa tim rentanjem jer kao gledaju koliki je rich i koliko takozvanog dosega,klikova ima objava pa ispadne besplatno reklamiranje jer su kao nezdovoljni i odustanu.
Obicno uvek kao budu nezadovoljni.Inace imam dosta stranica i ceo region je obuhvacen.

1 Like

mozda su ti stranice krs

Zavisi sta je krs ako je krs kada postavim i ima posete 100k na dan na par stranica od 300k onda neka kucaju na druga vrata.
Publika od 25 do 50 godina,prodaje se sve sto se postavi jer su starije stranice.

100k posjete ka sajtu ili 100k domet? napravi neki mali sajt sebi i radi onda, zaradices dosta ako valjaju stranice, ovi st bi rentali bi svakako unistili stranice

1 Like

Pa zbog loseg iskustva od ranije postavljam na svoje sajtove proizvode i putem preprodaje ili dropshipinga zaradjujem.A poseta sa stranica prema linku ili sajtu je 100k u proseku.
Doseg na stranicama zna da bude i veci kada postavim video ili sliku.

Dobijam poruke pa da ovde unapred objasnim da ne bi iznajmljivao stranice nego bi samo postavljao objave na stranicama po dogovoru.Linkove od stranica ne bi davao nego ako bude na dan toliko poseta od mojih stranica onda dogovor isti dan.
Nemam u planu ni prodaju ni iznajmljivanje stranica.

Bošnjo si ko hljeb :rofl::rofl:

Kome se ne svidja ima bust pa izvoli da vidimo :grin:

Šta ako nam ugase FB i Instagram :thinking: :thinking:

1 Like

Pre će sunce da se ugasi, bolje da nam vrate noramalan rič :wink:

Pa Mark je izjavio da razmatraju ukidanje FB-a i Insta za Evropu, nista me ne bi iznenadilo :innocent:

Ko i svi, otićemo u Njemačku. :smiley: Ko ne koristi te mreže za pos’o, on će malo odmoriti i svima dobro. :smiley:

Valja njemački učit :joy: :joy:

Sta ovde objasni nista ne razumem?