Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Ekipa, kakvo vam je stanje sa fb i ig-om u ovom mjesecu, meni nikad losije od postojanja ovih dr mreža :open_mouth:

sasvim ok, nije ekstra al da ovako ostane citav zivot bilo bi odlicno

Nekome je tako, nekome je nikad bolje. U suštini većini je užas užasa.

Hej imal negdje za uputstvo za smotane vezano za fb ads. Imam 30 peofila neki. Da i ja uzmem koju marku Marku… dok nisu postali myspace :laughing:

jel vam danas slabije daje promet fb nego inače :thinking:

jel ima još netko jučer i dns probleme sa slabim trafficom ?

Koliko slab ako je sa 100k manji i padne na 70k to me ni ne dotice.Koliko posto ti je slabiji?
Saobracaj svaki dan varira.

Katastrofa evo 2 dana, najmanje 80% drop… Ima li ko kakvo rješenje zna li se šta?

Što mislite, da nije došlo do pada nakon objave vijesti da će se FB/IG ugasiti u Europi? Znači siječanj mi je bio fakat dobar, a ovaj je katastrofa.

Baš se osjeti da je FB zalupio reach pa makar bila neka čudo vijest… što kažete?

zadnjih 5-6 dana, pad oko 30-40% na nekim stranicama

Pokrecu Reels svugdje u svijetu, sretno ko dobije monetizaciju :innocent:


Neki apdejti’ ponovno :smiley:

Biti će zanimljivo :wink:

6 meseci ništa nije kako treba.

nakon dugo vremena idem bacit reklamu, izdašan budžet… kad ono

haha više se isplati printat flajere i lijepit po autima ;D

Kod mene za 20 eura oko 800 lajkova :sunglasses: (poslije ove sam promovirala sliku, nista narocito)

i kod mene je bila cijena po lajku 0,01€ ali tamo kad je korona počela… od tada nisam niti reklamirao… ali ovo danas je previše

je li netko zadnjih dana platio reklamu za prikupljenje lajkova?
ovo kod mene nije normalno…

usput, kakv vam je rič zadnjih 5-10 dana?
sve nešto mlitavo :thinking:

Kod mene domet nije los, ali kradu impresije u IA zadnja 2 dana. Inace su uvijek ispostavljali 80% potrazenih oglasa(impresija, zadnja 2 dana ispostavljaju samo oko 20-30%. Na primjer ja sam danas potrazivala 50k impresija, dostavljeno mi samo 14k, isto i juce.

Sto se tice FB-a, koji program koristite za objavu linkova (ako imate vise stranica)?

Ja dosad koristih Kuko.io, al vidim da se sledeci mjesec gase, pa nez koje su alternative.