Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

tako doslo algoritmu… nastavi da radis kao do sad pa te mozda pogura opet… pretpostalvjam linkove radis?

Da. Radi se o news portalu Livno Online

Da li sve članke na fb raspoređuješ, pošto meni bude baš lošiji reach kad rasporedim i kad direkt objavim… ne znam zašto

zadnji put kad sam namjestao linkove, namjesto sam oko 8000 objava. Znas kad bih to zavrsio da sam namjestao rucno :smiley:

Nema to neke veze, ide isti domet svuda

2 Likeova

haj nemoj valjat šuplje :stuck_out_tongue:
ide domet samo na ove IDIOTSKE objave koje mogu čitati samo naše retardirane nacije mislim na ono tipa što radi biscani.net
@simeon objavi koju normalnu news objavu pa javi domet…

1 Like

E kolega @Mario063 nije kao sto rade biscani vec kao sto rade ovi. Presli igricu, Amin :rofl:

@simeon da nisi ti ovo? :face_with_peeking_eye: :joy:

isti kliše ko i biščani… ukucaj tom tvom u srč “NADJA"IMAM 26 GODINA I ZELIM UPOZNATI STARIJEG MUSKARCA ZA DRUZENJE”
dva puta objavio isto to i lupio po više od 1k lajkova, znači to može samo kad nas da prolazi…

@Mario063 ne da on postavlja 2x nego lik zakazao objave i na svakih 3-4 meseca se vrte jedne te iste objave na desetine njegovih stranica.

Lik mlati pare na budalaštibe. I svaka mu čast. :joy:

citaj opet, nije to bila tema no rucno/autoamtsko zakazivanje linkova

nije sve to, ima svacega, izmedju ostalog i vijesti, najveci bum i jeste bio kad su samo vijesti isle zbog ukrajine

ovo vrijedi citati samo zbog komentara hahhahaha

hvala na linku, da se ismijem

Meni juče drastično pade reach. Ionako je bio jadan, sad je još jadniji.

Zanimljivo je kako mi se pageviews povećao. Za nekih 50%. Pa sada ti budi pametan.

pa mi oved sa foruma navalili… tih 50% u brojkama može biti 10-20 a može 100-200 teško da ti je ovo drugo, ako mislimo na istu analitiku…

Evo i meni odjednom smanjili reach na jednom pageu:

Kao da je netko potegao ručnu u algoritmu jer objave su jednako atraktivne. Taman oko tog datuma sam ubacio dodatni Google oglas i Taboola widget za razmjenu posjeta pa razmišljam da možda to nije razlog? Gleda li FB takve stvari?

Nije sigurno!
Jesi li radio tih dana :stuck_out_tongue:

jesi ti mislio na ovu statistiku?
izgleda da se i kod mene povećala a posjeta na web stranicu smanjila :rofl:

vjerovatno da gleda nekako kvalitet sajta, medjutim mislim da si ti samo bio u algoritmu i da te onda malo izbacio nasumicno… evo npr i kod mene msm u istom periodu palo na 3 dana… znaci bilo posjete po oko 100 ljudi na sajtu (live)… medjutim evo juce i danas opet po 700-1000

700-1000? Svaka ti čast. Ja to samo mogu da sanjam.

sad imam 1400, rekord je oko 4700 msm

1 Like

Nastavlja padati…

Pustim još tako tjedan-dva pa ako se ne oporavi uklonim sve oglase da vidim hoće li se vratiti, mada i ja sumnjam da je do toga…