Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Isto i u mene se desilo, raskrinkavanje kaze da je do fba to.
Imas li problema sa ogranicenjem , da je slab reach

imam,reach ne prelazi 20k po objavi ,kad odem na opciju preporucivanje stranice pise “nije preporucljivo” stranica spajana vise puta ne da mi da je spojim sa zdravom koju sam napravio

1 Like

Jeste li primjetili sto su ubacili opciju da se taguju jednom dnevno folowersi, kao onopo grupama sto su uveli

1 Like

Opaa. Hvala ti, nisam pojma imao. Jako dobra stvar.

I ja slucajno maloprije vidim tag neke stranice sta je reko ovo kad vidim radi, sad kakvog efekta ima nemam pojma nisam pokusavao…u grupama radi perfektno dobro bi bilo da i ovdje tako funkcionise. Zamisli tagujes 500k na post :joy:

Ludnica cista :smiley: Valja to pooznacavati sve, bar mi sa vise stranica, ali ako se isplati (a mora), here we go.

1 Like

Za sad imam na manjim stranicama tu opciju…testirao sam na jednoj radi, nije izgleda toliko kao u grupama ali funkcionise…nadam se da ce uvesti za sve

Gdje to vidis? …jytfe

Isto ko u grupama kad ono tagujes stisnes @ i ponuditi followers…ali za sada mi je na manjim samo i sa admina na vpnu kod mene na profilu nema. Vjerovatno je fora sto je neko ono i sa grupama pisao da mjenjas jezike. Ali bice sigurno kroz par dana na svim kao i kad su u grupe ubacili

1 Like

jbg nema ni kod mene

Kod mene ima ta opcija na manjim stranicama. Ja sam blizu 2M pratioca i ako ovo dodje na svim stranicama onda ce biti fino zaista. :smiley::beer:

1 Like

Provjerio sam za dvije stranice i imam tu opciju i imam par pitanja. Da li ručno dodati random usere ili postoji exportati usere? Da li ograničiti broj tagiranih po postu? Uopće mi nije jasno kako su to zamislili

de uslikaj kako izgleda kad hoce sve tagovat

Da i mene interesuje kako izgleda ta opcija, nemam grupu, pa nisam upućen odranije. Imam stranici od 10k, pa mi izgleda kao da nudi jednog po jednog da tagujem.

Da nije @everyone, kao u grupama? :thinking:

nije, iskoci neka stranica koja ima tag @everyone

1 Like

Da, evo sad sam probala na tri stranice i nece ta opcija

Može li neko da uradi skrinšot ko ima stranice da vidimo kako izgleda?

Meni ima ovo, ako je to to