Facebook tutorijal, kako krenuti od 0 i korištenje istog

Koliko si dobio lajkova na stranicu bez pozivanja/invite osoba koje su lajkovale objavu? :slight_smile:

Kako si zakljucio da nisam isao invite?

Covek te sigurno pita (sto i mene zanima) koliko si dobio lajkova na stranici u toku kampanje pre inviteovanja. Znaci ljudi koji su videli sliku i lajkovali stranicu.

Od pocetka kampanje do sada je doslo oko 1.4k ljudi. S’obzirom da je stranica nova ja sam zadovoljan. Ako se nastavi ovako nedeljno da dolazi 1k+ ja sam zadovoljan.

Nikog od njih nisi pozvao da lajkuju vec su sami uradili?

Ja sam za 11$ s kojima sam ciljala europske države i Filipine pošto mi se oglas nije prikazivao u europskim državama pa sam dodala barem da dobijem nekakve lajkove, uglavnom za tih 11$ sam dobila malo manje od 4.5 tisuće reakcija na sliku i 121 komentar, al džabe to sve kad je samo 146 ljudi lajkalo stranicu. Do sad sam ih pozvala nekih 800 na lajkanje s onim Chrome pluginom i dobila sam nekih 300 lajkova možda. Uglavnom preskupo za 11$. Bit će da je to jednostavno do niše, ova u kojoj sam ja ja preskupa. Ili nešto krivo radim, ali napravila sam sve kako ste opisali :smiley:

Btw još jedan način na koji me Facebook suptilno samotira. Podijelim objavu po 20ak grupa i ljudi ludi za objavom, lajkaju ko ludi, sheraju, ali kada pretisnu share, shera se objava iz grupe a ne ona sa moje stranice i njima na zidu se ni ne vidi ta objava nego samo da su sherali nešto iz grupe ali nitko neće ić klikat na to kad se ne vidi šta je i tako nakraju imam hrpetinu sherova ali na objavu iz grupa a objavu sa stranice nitko ni ne vidi kod ljudi koji su sherali. Prije to nije bilo tako i sherala se je originalna objava pa sam imala viralne objave nakon objave u par grupa al sad odkad po novom se shera objava iz grupe od mog profila, nema šanse da to postane viralno.

@Monika64 kad se vratim sa odmora javim ti se pa da nadjemo resenje :slight_smile:
@Loxo
Ne znam odakle vi izvlacite te zakljucke kad sam jasno napisao da pozivam/invajtujem ljude da lajkuju stranicu.

Super, hvala :smiley:

@Jeronimo034 ocigledno je da ne razumes sta @persinus i ja pokusavamo da te pitamo… Nebitno. :smiley:

Ljudi te pitaju koliko ti lajkova dolazi bez tog invajtanja. To se momci ne moze vidjeti posebno, ne pise koliko je ljudi doslo pomocu tog invajta a koliko je lajkalo stranicu na drugi nacin, vec ima samo ono sve ukupno.

Moze se vidjeti kad kliknes View results, tamo pise koliko je doslo page lajkova, klikova, komentara itd.

Na PC-u ne mogu da se snadjem, ali na mobilnom pise:

Ma ne to, govorim da ne znas ko je lajkao stranicu nakon sto mu je dosla obavijest da si ga pozvao da lajka.

Prvi put testiram ovu metodu i mogu reci da sam zadovoljan. Videcemo rezultate nakon sto se potrosi svih 7e.

U kojim državama oglašavaš?

USA, UK, Kanada i Australija.

To je super rezultat za te drzave.

Za 3,5e sam dobio 2,5k reakcija, preko 100 komentara i preko 100 lajkova na stranici (bez inviteovanja).
Nisam uspeo da navedem ljude na raspravu, jer na slici se bira izmedju mame i tate (ne bukvalno :smiley: ), ali ljudi cesto taguju svoje prijatelje u komentarima, tako da mi se cini da je to jos bolje.

Kako vam se cini ova kampanja http://prntscr.com/ftlmtc targetirao sam BiH i Srbiju, za 1$ mi je doslo oko 50 lajkova na sajt + sto sam slao invite. Da li da produzim za jos jedan dan ili je ipak moglo bolje ?

1,6k reakcija za 1$?
Ako je tako mislim da je dobro.
Samo kad inviteujes ljude, prethodno napuni stranicu kvalitetnim sadrzajem. Ja jos uvek ne invitujem ljude dok to ne uradim.