Facebook tutorijal, kako krenuti od 0 i korištenje istog

Pa i ja invajtujem do limita, nije to klasican ban, samo te obavesti da si probio dnevni limit invite-a. Ja imam nekoliko profila pa onda sa njih nekoliko invajtujem ljude. Naravno sve rucno jer preko svih dodataka koje sam probao brzo me blokira za taj dan.

Koja je razlika inviteovati sa vise profila? Mene kada blokira, blokira za taj dan invite za celu stranicu, nezavisno od profila.

Meni blokira samo profil sa kog je isao invite. 4 profila po 350 + invajta i za dan invajtujem skoro 1.5k ljudi.

Da li oglas pravite u Ad Menageru ili direkt na postu na stranici idete boost post? Zanima me jer ovamo u Ad Manageru imate ono da napravite iskljucivo Engagement kampanju dok tipa ovde na stranici imam samo publiku da izabere (predpostavljam da je onda to obicna reach kampanja ili sta vec) … ? Sada sam upravo napravio kampanju pa cemo videti sta i kako :smiley:

Ovako izgleda, videcemo sta ce da se desi :smiley:

Ja uvek idem na ads manager. Uvek bustujem post koji je vec objavljen na stranici, naravno koji prethodno prilagodim kampanji.
Javi da li du ti odobrili reklamu, bas me interesuje da li ce da prodje :slight_smile:

Meni su disapprovali product u shop sekciji na FB stranici jer sam stavila cat nip u obliku jointa za prodaju i disapprovali su mi tako da ovo isto nažalost sigurno neće proć.

Neka bude presretan dok mu na Forumu prolazi. :smile: :o:

Zasto bi weed nicha bila zabranjena?

Odobrili je i to brze nego ostale :slight_smile: A koliko vidim, fino mi ide za sada :smiley:

1 Like

Ocito ti je netko liberalan reviewao oglas :smile: Ne znam zasto su onda meni disapprovali cat nip u obliku jointa.

Dugo sam u ovoj nichi, ne zato sto sam simpatizer toga, vec zato sto sam imao najbolji ROI u svim kampanjama ove vrste. Nikada do sada nisu odbili nijedan ad, nisu obrisali nijednu sliku niti bilo sta… Pa pogledaj samo koliko OGROMNIH stranica imas u ovoj nichi (weed humor, high times…)

pustas li takve cpa offere po instagramu? haha

@korisnik9758789 dugo sam promovisao to :slight_smile:

Inace udariste mi maler, ugasili mi ad :smiley: Ali dobro, doslo je oko 160 lajka, 4 share, 7-8 komentara i 20 natural lajka, sad sam im slao invajt i videcemo kako ce da bude :smiley: Potroseno - 1.18$
Izbacio sam sada novu sliku, isto weed nicha, opet prihvacena, videcemo kako ce da ide :slight_smile:

Napravio sam novu stranicu, tematika kucni ljubimci, upravo sada pravim sliku i pustam za 5$ pa da vidimo :smiley:

Evo nesto jednostavno, cisto dok se upoznam sa tematikom itd itd :smiley: Planiram jos 2-3 stranice da napravim, da ih bildujem koliko je to moguce i onda krece promovisanje shopa na njima :smiley:

Zanimljivo mi je ovo iskreno :smiley:

Kad treba da invajtujes 40k ljudi brzo ce da ti postane nezanimljivo :smiley:

Trebaju mi vaši prijedlozi jer ja nemam ideje, koje dvije suprotnosti staviti na temu Hrvatski turizam da dobijem lajkove, probam sam npr 2 plaže staviti pa koja je bolja, no tu nema reakcije jer su obe dobre i svi vole sve što je Hrvatsko. Imamo dosta zanimljivih tema i tekstova koje svaki dan pišemo tu http://www.rezerviraj.hr/upoznaj-hrvatsku , no to sve skupa ne izaziva reakcije odnosno nije viralno.

1 Like

Prvo što mi pada na pamet je slika plaže i slika sa nekog zimovanja, suprotnosti su i sigurno je da će izazvati reakciju :smiley:

1 Like

@Dimi3je
Zasto ne stavis Like i Love, vec Love i Haha?

Da, verovatno bi mogao plazu i neku planinu pa kao sta vise volite.
Ili cak bi sigurno dobro proslo “Ko ima bolje plaze?” I ispod zastava Hrvatske i zastava Crne Gore. Tu ides na kartu “patriotizma” i sigurno ce imati dobar odziv.

1 Like

Mozes da ides i na varijantu aktivnosti, npr da sta vise volite da radite na moru (ronjenje, pecanje, citanje knjige na plazi, suncanje itd)

1 Like

Nisam siguran, onda imaš 80% ljudi koji ne čitaju knjige ili se ne bave ronjenjem ili pecanjem i kod njih nisi izazvao ništa.

Možda da stavim 2 crkve, npr Donat i Katedralu Šibenik i tagiram Zadrane i Šibenčane. Što mislite?

Ovo je bio samo primer, aktivnosti sam smisli. Ja bih se vise bazirao na ljude sa “kopnenog” dela iz razloga sto more kod njih izaziva bolju reakciju jer vole more i dostupno im je jednom godisnje, a ljudi na moru se ne cimaju previse na more jer ga gledaju 365 dana godisnje :slight_smile:

1 Like