Facebook tutorijal, kako krenuti od 0 i korištenje istog

Ovo pade Facebook hahah

He he :smile: bilo je straha za mnoge.
Ali vratio se je. :o:

1 Like

ja napravio prvi ad pade fejsbuk sunce ti jebem

i kao mali sam bio destruktivan

2 Likeova

Kada svaki put “padne” Facebook desi se neka promjena… npr. smanje reach koji se ionako više nema od čega smanjiti… :grin:

Proslo je nedelju dana od kad sam postavio ovu drugu kampanju. Odlicno je stvarno prosla, ostavicu je jos par dana pa cu videti sta cu posle.

1 Like

Najlakše je da analiziraš dosadašnje objavljene tekstove i da vidiš šta je bilo “najčitanije”, kakve su reakcije i u tom smeru da kreiraš kampanju za “klikove”, čak šta više možeš i negativnu stranu da pokažeš u odnosu na onu dobru.

Primer: Svako je na moru imao neku “nezgodu” (loša strana), a dobra strana je da izabereš nešto što je tipično za destinaciju koju želiš da promovišeš, a sa druge strane u ovom primeru i nešto drugo “Kada vidim ajkulu na moru uradiću sledeće”:::::: 2-3 slike (dobijaš interakciju u dva smera like/love i komentar)…

Može tu i malo “erotike” da uključiš, 2-3-4 slike gde ljudi biraju koje mesto su koristili ili žele da koriste za svoje “aktivnosti”, ima tu mnogo minijatura koje možeš izvući, a najvažnije i zlatno pravilo “Poistoveti se sa turistima i ljudima koji posećuju more, traži ono što je za većinu standardno na moru da rade”

Na slikama pružaš ono što oni zaista rade na plaži (sport, zabava, druženje itd…), ajkula je samo primer, onda onaj sjebani morski jež, e kad se na njega ubodeš odra mačka u startu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: evo ti još jedan primer “Morski jež vs Meduza”, šta više ili manje boli, kakav je osećaj, da li ste imali iskustvo sa ova dva morska stvorenja koja vas u jednom potezu vežu za krevet, odvedu kod lekara (ovo sam malo karikirao) :slight_smile: ali to je negde suština cele priče…

Ono što me najviše zanima u celoj priči “Šta ti zaista želiš da dobiješ sa tim lajkovima”. Razvoj fb stranice je usmeren ka…??? i razvoj veb stranice usmeren je ka…??? Promocija je usmerena unutar Hrvatske ili van Hrvatske… privlačenje turista iz okolnih i udaljenih gradova (više od 3 sata vožnje), itd…

1 Like

Evo kako su prosli oglasi od juce :slight_smile:

On je od 3 dolara :smiley:

A evo ovaj u pet nichi, 5$… sa njim i nisam prezadovoljan bas ali dobro…

Ovaj u Pet nichi cu za sutra da ostavim i pripremim nesto novo… a evo ga novi za weed nichu koji ide za sada kao zmaj :smiley:

Gaming,manje od 5,5$, nova stranica s 0 lajkova


1 Like

Koje drzave si targetirao? :slight_smile:

Ljudi, pokusajte malo vise da ih podstaknete da komentarisu :smiley:

1 Like

Ocaran sam rezultatima, hvala vam momci, nastavljam da kidam ovako :smiley: Evo par slicica od zadnjih slikica :smiley:

PET NICHA - 3$

PET NICHA - 3$ (idalje radi)

WEED NICHA - 16$ (poceh sa 3$ pa sam povecavao jer sam video da gruva kao luda) - 1400 lajka na stranici za 3 dana :smiley:

1 Like

Poceo sam novu kampanju, tier 1 zemlje. Za sada ide odlicno.


Statistika malo kasni pa evo i ovo:

Mogu reci da mi je ovo najpametnije utrosen evro u zivotu :smiley:

Imam i ja par dobrih kampanja. Jedan od boljih tutorijala na forumu. Hvala @AMG na ovome sto si podijelio sa nama :blush:

2 Likeova

Ima netko informacije mozda kada su americki fanovi najvise aktivni?

Onda kad svi mi spavamo! :sunglasses:

1 Like

Kako ko :smiley: uglavnom petre nadji razliku kad je kod njih iza 18h

Ja kacim po nasem vremenu od 8 uvece do 2-4 ujutru. I dosta je jak engagment u tom periodu bar kod mene.

Ja sam uradio tek dvije “reklame” i ne ide mi baš najbolje :smile:

Da vas pitam, evo screenshoot

Current balance je koliko će mi se naplatiti 31.08?? Ili sam nešto pogrešno skužio?
Ovaj spending limit mi nije jasan, pa tako ni opcija reset… Radio sam dvije reklame , i obje mi stanu prije vremenskog isteka jer sam došao do Spending limit. Ja ga malo povećam i opet tako, a ne potrošim koliko sam bio spreman platiti tu reklamu?

Za jednu sam reklamu prvo stavio 5€ pa je stala na potrošenih 3,57€ na koje sam ja stavio još 4€ i sada imam potrošeno karikiram 6€ od 9. Šta je u ovom slučaju sa tom razlikom? Hoće li mi skinuti sa računa, ili će FB naplatiti potrošenih 6€

hvala svima

Naplatit će ti samo potrošeno…