Facebook tutorijal, kako krenuti od 0 i korištenje istog

Treba pustiti post 3-4 dana da se “razmase”. Ne krece odmah ludnica, sem ukoliko nesto nije ultra dobro.

Moguce da je to to onda, podesit cu budet malo veci i na par dana pa cu vidjet.

Gde se gleda ocena nakon 500 impresija ? :confused:

E jesi zapeo da pojacas pa da pojacas…Trosi sta be briga tvoje pare :smiley:

Koliko san ja dosad skuzio sve ovisi o tome koliko ima oglasa u toj kategoriji, znaci testiran sad oglase u nisi za zene, i da mi fejs za 0.3 usd reach 15 ljudi?? Od tih petnaest 3 su reagirala sta je 20 fucking posto ali svejedno preskupo iako ima engagementa za tu objavu…

Evo tu

jedno pitanje, ima li veze vrsta facebook stranice? utice li to na boost?

ima ono website, community, institution, real person … ono kada se pravi stranica

Moze neko da pomogne ? Hvala. :confused:

Nesto sam ovde pogresno optimizovo :smiley:

US, CA, AU, NZ reklama pustena danas u pola 1 :smiley:

Kad uplacujes slike, je li ciljas skroz siroko ili usko/specificno ?

Totalno krivo, to treba zaustavit odmah.

Ciljam moju nichu odnosno ribolov.

@petarcro i ja se razmisljam da idem na “stop” :smiley:

@Jeronimo034 Koliko si dobio lajkova na stranicu? :stuck_out_tongue:

Nemam pojma tek je pocelo, videcu sutra kad se ucita analitika za danasnji dan.

EDIT: Trenutno je post na 19k post engagments i 43k paid reach i 48k free reach za 0.18$. E odavno nisam ubo nesto ovako :slight_smile: Jos kad bi bio azuran pa zapisao/zapamtio sta sam uradio :smiley:

svaka tebi cast, ja sam do sad pustio 7 reklama, ne mogu da mrdnem ispod 0.01 cost per post engagement

Nadam se da se ne drzis onog “srca,like itd” kao pijan plota vec istrazujes?
Ovo nema blage veze sa tom metodom.

probao sam i nesto drugo, ali ne ide … imam sad nekih obaveza morat cu za koji dan opet probat

E ovaj FB Ads Team ne zna gde je levo. Sada mi salju.poruku i obavestavaju me da moja reklama moze da bude bolja ako je optimizujem odnosno uklonim tekst sa slike a paid reach od pola 1 danas do sada 80 i kusur hiljada a engagment 35k.
Izgleda su se oni nesto zajebalo pa mi pustili post da ode ovoliko ili videli da ovo ide viralno za male pare (0.40$ do sada) pa ko vele da me srezu.

Evo jedne moje reklame koja je za mene uspesna. Dakle nema detaljnog gadjanja, sve vidite na slici sta sam uradio i to je to. Smatram da detaljna gadjanja i nisu toliko bitna, jednostavno ako ubodete to je to ako ne vise srece drugi put. :smiley: Inace imam jos 4 eura da se potrosi na ovu reklamu, za sad otislo 15,86e. :slight_smile:

Image 3

Evo jos jedne promocije koja je za mene takodje uspesna. Potroseno 20 eura na nju. :slight_smile:

Image 4

Update: Mozda mnogi nece razumeti sta pise jer je na srpskom, ali jbg. :smiley:

Edit: Nema potrebe da neki od vas izmisljaju hladnu vodu, rezultati se mogu postici i bez detaljnog ciljanja, umesto sto gubite vreme da za neki dolarcic dobijete Publiku bolje to ostavite i optimizujte dobro sajt, ubrzajte rad svog sajta uz razne plugine i radite vise na sajtu a ne ko ce za manje centi da nabavi Publiku. Onaj ko nema da ulozi dnevno makar 30e za neki posao onda…

umjesto da si pustio 8 reklama pa da vidis koja ce bolje proci i onda posle potrosenih 2-3$ skalirati i ostaviti samo dvije pa opet posle 2-3 ostaviti jednu koja najbolje ide i na nju staviti 20$ …