Facebook tutorijal, kako krenuti od 0 i korištenje istog

Ne , nisi me lepo razumela. Onaj ko je lajkovao stranicu taj i vidi, a onaj koji je lajkovao post on ne vidi druge objave (moze da mu se pojavi kao sugested page). Ja hocu da ti kazem da bi imala aktivnu stranicu moras da budes konstantna i kvalitetna. Jer dzaba ti reklama ako ne objavljujes kasnije nista dok se ne napuni stranica.

bok, dali mi možeš reći gdje točno mogu vidjeti tu ocijenu ?
gdje u postavkama ?

hvala

A da li se bavis i prodajom fb stranica?

Dečki, mogu kupiti FB stranicu, koja ima:
190k USA fanova
90k UK
20k Australia
9k Canada

Stranica nije aktivna vec 2,3 mjeseca, i prije toga je imala lošiji engagement, jer su ubacivani bezvezni članci

Mene zanima, dali se moze ponovno aktivirati ova publika, npr kroz 7-10dana, da ubacivam zanimljive sadrzaje, slike , videa, kako bi podigao engagement,

Zavisi i koja je cena. Koliko su ranije bili aktivni fanovi, koliko je jos uvek aktivnih profila.

300 USD , stim da stranica ukupno ima 500 000 folowera

Pa to je dzaba, ja bi rizikovao :smiley: Ako ti neces da rizikujes spoji me sa njim ja cu da je uzmem :slight_smile:

ma zarizikat cu , jedino se bojim da nije prevara, ali ako pristane na PAYPAL nema sta

Ja bi rizikovao takodje. Ipak je to jak broj fanova, da bude aktivno 100k ti si za 10 dana zaradio pare :slight_smile:

Hm, ma sumnjam da se sa 100k moze zaraditi, ali eto probat cemo, prvo treba kupiti, očistiti je , i krenuti sa slikama, videima, i aktivirati stare organske fanove, plus ulagati u boostanje i skupljanjem nove publike,
vidit cemo,
javim se ako realiziram ovo

Sa 100k fanova odakle si napisao da su, mozes da bijes 50$+ dnevno :slight_smile:
Pitaj ga ako ima jos neku stranicu za prodaju da uzmem ja :smiley: Ionako sam u potrazi za takvim stranicama.

Svi smo u potrazi :slight_smile:

HITNO!
Pokusavam platiti FB Ads sa payoneer karticom i izlazi mi sledece:
It looks like you’re using a card type that isn’t supported. You might not be able to use certain card types depending on the currency you’re using. Learn more.
Pre sam normalno placao sa payoneer karticom sad ne znam sta je ovo?

Jesi ovdje išao na Post engagement ili na Post reach?


Samk na engagment idem, reach me se nije do sada pokazao kako treba.

2 Likeova

Odlično, tako sam i mislio.
Ajde mi molim te reci što ne valja kod ovog.

Znači US 18-65, bukvalno nisam stavio nikakav targeting, a pokazuje mi da je reach 240 – 1500 (od 160.000.000). Što radim pogrešno? Engagement još gori, 7 – 45 (od 4.300.000). Na $1.

Da targetiram još neku skupinu ljudi engagement bi mi pao na 2…

Ubijam se oko ovog već sat vremena…

Uvek tako pise, ali ukoliko je dobar post ode on mnogo dalje od toga sto je napisano. To su samo njihove pretpostavke.

3 Likeova

Mislim da bi trebao barem malo detaljnije targetat jer se tako po meni vise isplati. Npr stavi 17-24 godine ili ako zelis ja stavljam inace 15-24 godine i targettaj svoj niche

Prijatelju se desava da mu blokiraju iz nekog razloga uplate na slike. Evo razlog:

Do sad su mu ovakve objave normalno prolazile. Evo i link za page:
https://www.facebook.com/profile.php?id=678818475541542

Piše ti sve u njihovom odgovoru, restrikcije su to njihove, sad baš paze na sadržaj…