Facebook tutorijal, kako krenuti od 0 i korištenje istog

mislio sam na ovog @MojNalog što predlaže da se promovišu guzovi

Možeš ti misliti šta hoćeš, ali prvo pročitaj šta piše, a pogotovo razumevanje reči “PRIMER”, ako uopšte znaš, značenje te reči. Razlika između definicije rečenice “Ja sam rekao da se promovišu ove slike” ili “Ja samo navodim primer kako treba da izgleda grafičko rešenje, jednog posta” su dva odvojena pojma.

Ako “tipuješ” na ovo napisano, pa nigde nije rečeno “Svi odmah ovo da objave, baš ovu fotografiju, ima lajkovi da pljušte, guza je to, udri samo”…

1 Like

joj frajera što se istrza, tobejarabi tobestakvirla

Odes na stranice od bonbona, tele2, tomato i nez jel ko jos ima, narucis par besplatnih simica i pricekas par dana, ubacis u neki stari mob i bolje neg neka web stranica :smiley:

Ma nisi me razumio,ne radi se o očitavanju fotografija nego ovih svih lajkova na slici… chrome može dosta dok firefox očita par tisuća i zablokira sve…

Isto ti je to paša moj load-a u oba slucaja :’)

Aha onda ok, jer na taj način albume nisam nikad skidao…

Je li se nekome desilo da sa profila ne može uopće doći do tih lajkova kad kliknem na reakcije? znači na bilo kojoj stranici sa profila… desilo se da sam jedan dan pozvao 500 i odmah nakon 20 sati išao ponovo pozivat i jednostavno više ne želi učitati te ljude koji su lajkali

Moželi naziv nekih od ovih extension-a za Chrome koji automatski pozivaju ove što su lajkali objave?

Našao! Hvala

Ak si nasao, mogao bi podijeliti sa drugima :slight_smile:

1 Like

kak to radi? ja uđem u sliku, stisnem lajkove i ikona od toga mi siva, nigdje nema onog prozora invite all

Ja ovaj koristim https://chrome.google.com/webstore/detail/invite-all-friends-on-fac/inmmhkeajgflmokoaaoadgkhhmibjbpj

Dali zelite reci koji age koristitie?

Ja sad gledam i vidim da mi od 13 - 17 godina su najaktivniji. A niche mi nije totalna glupost, ocu rec onaj entertainment s glupostima. Pa me zanima do koliko vi limitirate?

istina ovo je za jedan tip sajta, ali dosad svi oglasi imaju najbolji odjek kod mlade populacije, iako je tema daleko ozbiljnija od smijesnih imagesa ili nekih drugih viralnih stvari koje bi isle kod ove populacije, pa mi nije jasno, da mozda facebook korisnici su najaktivniji ovi mladji?

Dap najcesce u mladi korisnici najaktivniji. Najcesce oni pisu najvise statusa i sudjeluju u drugim postovima i tipa tako ta sranja…

Posto je upravo 7 dana od trenutka kad je kreirana stranica da uradm novi update.

Trenutno stanje:

  • do sada je potroseno 7.50$
  • doslo je 2.064 lajka na samu stranicu
  • slika koju sam reklamirao ima 80.000+ lajkova, (ogromna baza za pozvati)
  • 1.737 komentara,

Pokazao sam tvoje screenshotove prijatelju koji je pravi ekspert sto se tice fb ads, rekao je da ti kazem svaka cast :smiley:

1 Like

@AMG svaka cast…predobro si ovo uradio…bas cu i ja pokusat eksperimentirati…bravo jos jednom

1 Like

Hvala, drago mi je ako je tako :slight_smile:
@themisheman Hvala :slight_smile:

Poceo sam boostat post ali prek ad managera gdje sve podesim it o mi je zasad bolje,a li daleko od ovog. E problem je kako sad da promjenim sliku? To je jedini sad problem da koristim sve iste postavke a samo da napravim recimo 3 razlicite slike.

Jer koliko kuzim slika je jako bitna.