FB aplikacija, ideja, rjesenje?

Pozdrav ljudi,

eto imam ideju web stranice no treba za ostvarivanje toga da mi neko napravi FB aplikaciju.
Znaci da je sve ko na fejsu, uploudanje fotke sa moba postavi sliku/video, status o slici, lajkanje, i jos dodano da se moze napisati od kud ta fotka dolazi, racimo City centar 1, adresa - Zagreb

Sve mora biti slozeno da se moze iz mobitela slat ili iz kompa,…mobitel obavezno.

Niko nema user niti acaunt od korisnika toga vec drito i sa nekim svojim nicknameom ili bez koja hoceju idu na stranicu i uploudaju slike.

S druge strane neki login panel da mogu odobriti sta moze uc na stranicu a sta nije primjerenog sadrzaja da nebi bilo golotinje neke i to da to mogu obrisati,…

Okolo te skripte ili kak se to vec zove, mora biti mjesta za bannere…

Samo to,… :mala:

Hvala dobrim dusama, ako se obogatim tim projektom pola ide onome ko mi je to napravi :mala::cmok:

No spremna sam i nesto platiti tu izradu ne puno jer nemam puno al eto nece biti besplatno svakako,… :slight_smile:

lp:mala:

Heh, nesto platiti. Za takvu aplikaciju ćeš morat dosta love izdvojiti ili nauci php i odi na developers stranicu facebooka pa napravi…

naravno morat ces znati i html/css, pa zatim i Javascript da mozes izvesti upload kao sto je i na facebooku…

Nitko ti to nece raditi za bespla, niti za par kuna…

Imaš facebook clone skripte koje su već pola posla :slight_smile:

Tebi ne treba facbook clone, nego instagram clone. No bez obzira niti jedno niti drugo nije niti najmanje jeftino, a sigurno ne “nesto”. Dobro došla u real world, ovdje stvari ne funkcioniraju na “đemdo” ili na “dat ću pola ako se obogatim”.

Tu funckionira sve na jednostavan način:
[video=youtube;OaiSHcHM0PA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=OaiSHcHM0PA#t=50s[/video]

Heh decki, pa radim nesto intuzijasticki, kao projekt, ak uspije uspije, ak ne ne,… no ok, kolko bi kostalo tak nekaj?
Nisam neka bizniz girl koja ima hrpu love :wink:

Znao sam nekoć jednu Dijanu P.:cool:

A gle, u najboljem slučaju 5k kuna ako hoćeš da bude odrađeno kak treba, mada i to sumnjam. Tak da… Sretno!

Kolko ti je t0 5k kuna? 500 kuna? il? :slight_smile:

k= kilo = 000 :slight_smile:

@Renato

Da nije Dijana Polonijo? :slight_smile:

[quote=“mestro67”]k= kilo = 000 :slight_smile:

@Renato

Da nije Dijana Polonijo? :)[/quote]

5000kn a joooj pa to su mi dvije place kaj vam je,… kaj bum vegetirala dva mjeseca :-)))

Ma ak ima neko vec nesto gotovo, vidjela sam da likovi na netu to prodaju po 50$ no nemam ni karticu ni nist da to kupim a i radije bi te novce dala nekom u hr.

Nisam Polonijo ko god to bio,…

:wink:

Ili možda kao FourSquare - ima open source verzija :slight_smile:
Fortysquires - FourSquare | Clone Script

A nije …

Da budem malo zločest, jesi sigurna da si žensko? Ono, igraš by the book - dođe simpatična ženskica na forum, nema love pa na šarm pokušava naći suradnike za svoj projekt. Izgleda da je domaća zadaća dobro naučena pa se pokušava primjeniti u praksi :wink:

U praksi, tko zna neće raditi besplatno. Ako se nađe netko tko bi radio besplatno, taj redovito nema pojma.

[quote=“renato100”]Znao sam nekoć jednu Dijanu P.:cool:

A gle, u najboljem slučaju 5k kuna ako hoćeš da bude odrađeno kak treba, mada i to sumnjam. Tak da… Sretno![/quote]

Jeftin si brate, jeftin.

Slažem se sa gambo-m da nitko tko zna neće raditi besplatno. Vjeruj mi da su slične ideje pale već puno ljudima na pamet i ništa od toga. Po meni je ključni marketing i oglašavanje. Uzmimo za primjer njuskalo prosjećno kvalitetana stranica koja bi se mogla napraviti puno kvalitetnije i ta ideja je pala puno ljudima na pamet ali su uspjeli zbog marketinga. Ja bi isto mogao smisliti 10 projekta i zadati ljudima da rade i da dijelimo zaradu 50-50 i ako ne uspije ja ništa ne gubim, a oni vrijeme i živce, ako uspoje dobro za mene…

Hahahaa, vidiš da sam izrazio stanovitu skepsu oko tog iznosa :slight_smile:

[quote=“renato100”]
A gle, u najboljem slučaju 5k kuna ako hoćeš da bude odrađeno kak treba[/quote]

hm :slight_smile:

app i web za 5000,00kn i to je odradjeno kak treba?
sretno !

min cca. bez pretjerivanja to ti je 20-25k web + app

A nego sta sam nego zensko, kolko ja znam???
Ja sam pitala, vi odgovorili, rekla da bi i platila nesto, no ako je to toliko skupo neka moj projekt umre s menom, nemam ja love za te spike… :-)))

Hvala ljudi na savjetima i nadam se da cete naplatiti svoj rad nekome,… :wink:

A ja se dvoumila oko 5d kuna,… :-)))))

Problem je u sljedećem:

Kao prvo, ti ne želiš potrošiti dvije mjesečne plaće, ali očekuješ da se netko drugi odrekne dvije mjesečne plaće (odbija klijente koji plaćaju) da bi besplatno radio za tebe.

Kao drugo, zašto nudiš polovicu svoje buduće milijunske zarade? Plati pošteno sve od developmenta do marketinga, i sve milijune zadrži za sebe. Bez problema bi dala $100.000.000, a teško ti je dati 5000 kn?!