Free domain appraisal

Koliko virovati ovim alatima, ja kad god kupujen novu ( a cesto) nekako iman naviku da ih checkiram po alatima, estibot i free domain appraisal. Otprilike nikad to ne budu drastican novca. Ali noacs kupin novu domenu di mi ode procjena na
22 tisuce haha…

1 Like

mozda je to ona ,zlatna koka" iskreno nisam bas fan online tool procijena ali eto kao sto rekoh mozda si ipak uletio na pravu stvar. Sretno anyway :slight_smile:

hahahaha ne zbilja, nisan nikad ovo dozivia …a kupia san more :smiley:

ja tek sada vidim da sam umjesto novog komentara editirao post otprije, sorry :smiley:

1 Like

Sad gledan isti domen sa slovom vise se prodaje za 800$…dobro si reka, mozda je zlatna koka :slight_smile:

1 Like

Preko cega proveravas vrednost domena?

Napisa gore Estibot i free domain appraisal onaj prvi na google haha, pa onda na sedo isto uvik cekiran i njihov.

Ja sad proveri jedan moj domen, kaze 890$ kosta :smiley: Eee kad bih znao gde da ga prodam :smiley:

2 Likeova

Gurni na Sedo za 490 i ostale mozda ode haha

Ma nema nista ako ne platim, niko ne vidi domen…A necu da placam :smiley:

I ja san to neki dan tu pita,vidi li se uopste ak ne platis aukciju. Probaj na Bido mozda ti je tu lakse…

Bas cu da probam kasnije. Hvala za predlog :slight_smile: Ako se setis jos necega pisi :slight_smile:

Evo sta kaze za ova 3 domena sto imam zanimljiva.
Screenshot_1

Kako bi ih zalivadio odmah :smiley:

hahah pa ja se vodin nekom logiko, npr tj od 890$ nije uzlaud ko i taj od 85$ :smiley:

Ma ovi moji su kratki, samo sto je malo nastavak low. U principu nema sta da krijem koji su domeni :slight_smile:

Angling dot world 890 $
Angling dot site 140$
Angling dot today 85$

Kod mene ovaj od 22 tisuce hahahah je 5 slova…a ko zna probaj to staviti nist te ne kosta.

Ja bi stavio bez razmisljanja da prodajem ako je procena 22k :smiley:

Ne želim kvarit party, ali te procjene ne vrijede apsolutno za ništa osim za malo zabave :wink:

2 Likeova

ja sam mu vec ponudio 21k ali je komentar editiran radi moje greske, ko zna koja je iduca ponuda haha

1 Like

Ma znam, malo teramo sprdnju :smiley:
Generalno verovatno moze da se prodaju, ali pitanje je po kakvim cenama. Bas citam iskustva nekih ljudi, procenjivani su im domeni po nekoliko stotina a prodavali su ih po nekoliko hiljada i obrnuto.

Mozes li ti da mi kazes procenu za ova moja 3 sto imam, vredi li neki od njih nesto?

1 Like

I ja sam prodao neke za tisuće, a bile su procijenjene na reg fee ili na neki sitniš, a i neke procijenjene na tisuće nisam uopće uspio prodat.

Ove 3 tvoje imaju smisla i još su dobre naspram domena kakve ljudi obično postaju po ovom forumu. Za vrijednost bih morao raditi analizu, ali parsto dolara bi možda mogao dobiti. Kažem možda jer nisam radio analizu, a i imaju te domene svojih nedostataka