Game over za Hrvatske web trgovine?

Naravno, neće svi odjednom početi plaćati karticom, ali polako će početi. Uvijek će neko reći nekom da si je kupio nešto preko amazona i uvjeriti tog nekog da je plaćanje karticom dovoljno sigurno. Ja mislim na one koji internet koriste dalje od facebooka i naručivanja preko komentara.
Da vidiš koliko ima glupih ljudi, dovoljno je da odeš na neki facebook shop (supergoldy, mediteran shop u Hrvatskoj, ne znam kakvih ima u drugim državama Balkana, uglavnom mislim na one shopove gdje prodaju kineski alat i slično) i vidiš koliko ima komentara gdje ljudi naručuju i ostavljaju osobne podatke javno ili kad 20 ljudi pita za cijenu, a cijena piše na slici, u opisu i 20 prethodnih komentara… Boje se plaćati karticom, a ne boje se ostavljati svoje podatke na internetu.

Da se svi toliko boje plaćanja karticom na internetu, nebi pošta imala toliku gužvu s paketima iz kine.

@Jeronimo034 po pisanju predpostavljam da si iz Srbije. Neznam kakva je politika kod vas. Kod nas imas najveceg dobavljaca MSAN i ni jedan uvoznik ne moze njemu konkurirati. MSAN je napravio jos jedan korak naprijed i otvorili su shop ekupi tj krenuli su sa maloprodajom. Bilo koja zemlja iz EU to bi drasticno kaznila, ne mozes biti distributer i imati maloprodaju. Dok se tu politika ne poslozi, nema kruha.

2 Likeova

Domace trziste nije ciljno za Amazon niti ce biti u dogledno vrijeme. Dok god se ne nudi Prime, nije frka.

1 Like

HP i kvaliteta!? :rofl: … Nema šanse. Pa ne znaju normalno dostaviti dvije ulaznice za koncert, a kamo li nešto ovako.