Gdje su silni online prosvjednici?

[quote=“ilistes”]Prilično je očito da je ovo njegov oproštajni post, tako ga je i pisao. :slight_smile:
[/quote]

Sjećam se (a vjerujem i ti isto, obzirom da si registriran u istom razdoblju) nekih moderatora koji su bili self-banned, častan odlazak se nekad cijenio. :smiley:

Znam to. Ali, u euforiji ste se gadno zajebali…

sad identicno razmisljamo pa bi molio kako vas se moze podrzati.

P.S: iskreno mislim

[quote=“ninohr”]sad identicno razmisljamo pa bi molio kako vas se moze podrzati.

P.S: iskreno mislim[/quote]

Koga to nas?
Ako si i ti zgrožen ovim kršenjem osnovnih ljudskih prava, onda upadaš pod “nas”.

Za početak, dovoljno je jasno i glasno to reći gdje god to možeš, uključujući i ovaj forum. Nadalje, kako i oni izvrću teze, treba im vratiti istom mjerom - o šupcima konstatirati bilo što jako uvredljivo. Onda možda dobiješ i reakciju pa ćeš znati tko su. Za sada…

Da bi zlo pobijedilo, dovoljno je da dobro ne čini ništa. Ili da se povuče. Neće ići ovaj put…

Dobro, gustu maglu si najavljivao već nekoliko puta, ja sve čekam, hoće li to više? Sve što sam vidio bilo je nekoliko vrištača na trgu. :smije:

ako mislis bilo sto konkretno poduzet ja te 110% podrzavam. Takvima
nije jasno da pljuju po modernoj samostalnoj drzavi u kojoj se dokazalo
da se moze dobro zivjeti samo treba ocistiti “lozu” od usahlih i trulih
koji ocekuju da ih ovi prvi hrane i podrzavaju njihovu glupost i
zaostalost. Nit su “ustase” napravili nezavisnu nit su komunisti
stvorili bogatu socjalisticku od koje se i ti hranis pa pljujes u vlastiti
tanjur. Drugim rjecima sto je manje “vas” vise ce ostati za "nase"
samo cekamo spasitelja koji ce pokrenut i nesto konkretno uciniti :slight_smile:

Mislim da cijeli problem u ovoj priči je krivi pogled na demokraciju. Demokracija je nešto dobro, nešto super, gdje ljudi imaju velika prava i nemogu se slagati sa sustavom i sl. Demokracija ne nasilna i sl.
Demokracija je politički sustav kao i svaki drugi koji ima slobodne ruke da zaštiti samu sebe.
Ukoliko izvršna vlast zaključi da netko ide protiv demokracije ima otvorene ruke da primjene nasilje nad njim.
Prvo korak je zabrana, drugi korak bi vjerovatno bio zatvor, a treći onaj najnužniji korak je upotreba oružja.
I to je sve čisto legalno i mislim da se je čak i u 90-im, događalo.

I zato postoji razlika između derneka komunista i ultradesničara. Jedni se sjećaju nekih drugih vremena, drugi pozivaju na neka druga vremena, i ugrožavaju demokraciju a demokracija ima otvorene ruke da štiti samu sebe i to posve legalno.

demokracija je dokaz da se nista ne daje besplatno pa tako
ni sloboda jer ocigledno ima razloga zasto u povijesti nisu
svi imali slobodu medju civiliziranim svijetom prosipat svoje
bisere. Imaju divljinu, pustinju, prasumu, mogu vristat, skakat,
derat se, promovirat svoje ideje medju zvjeradi kolko
ih je god volja ne zagadjujuci i ne vrjedjajuci posten i radin
svijet oko sebe

[quote=“zerocoolos”]cek znas ti koliko je ubijeno ljudi u ime hitlera?.[/quote] 50 miljuna, a u ime Staljina još više.

[quote=“ninohr”]
da se moze dobro zivjeti samo treba ocistiti “lozu” od usahlih i trulih
)[/quote]
Znaš li kao su Ustaše selektirali ljude za logor? Pohapšene bi stavili pred liniju mitraljeza na određenu udaljenost i dali im neko vrime da pretrče iza mitraljeza. Po isteku vremena ono koji su još bili pred mitraljezima bili su poubijani. Nije li tvoja izjava koju sam citirao slična ovome?

zasto to meni pises ? Ideje su njihove a ja nemam potrebe djelit
"zivotni prostor" sa njima niti prirodne resurse kao i stalno se
vracajuci u proslost zbog njihovog neimanja icega sto mogu
ponuditi svojoj okolini. Tb prostora, hektari zemlje, tone hrane,
kvintali mesa se bu bile moje kad se potuku medj sobom, mir
napredak, ljubav i tehnologija ce vladati zemljom :slight_smile:

[quote=“Sljaker”]
Jer, valjda je svakom normalnom čovjeku jasno: “ljevičari” su najobičniji teški perverznjaci: pederi, pedofili, mamojebci. I, dokažite suprotno, vi kretenoidni izdanci, ako možete. [/quote]

Hajder (homoseksualac), Berluskoni (kurve i maloljetnice), i Palin (maloljetna kćer trudnica), ako se ne varam, sve desno a pokrio sam manje više sve što si naveo.
Mislio sam sve to odmah navesti ali je bilo negdje napisano da su to hrvatski ljevičari, ali pošto negdje ovdje gore je navedeno da se radi o svim ljevičari onda mogu argumente uzeti iz cijelog svijeta.

A ja san više za Mir i Ljubav. Malo san premlad za hippyja, al su mi oni jako bliski.

[quote=“gorrc”]Demokracija je politički sustav kao i svaki drugi koji ima slobodne ruke da zaštiti samu sebe.
[/quote]

Da, ali u okvirima zakona. Ovdje je prekršena jedna od temeljnih vrijednosnica Ustava - ugroženo je pravo na slobodu mišljenja i govora.

[quote=“gorrc”]Ukoliko izvršna vlast zaključi da netko ide protiv demokracije ima otvorene ruke da primjene nasilje nad njim.
Prvo korak je zabrana, drugi korak bi vjerovatno bio zatvor, a treći onaj najnužniji korak je upotreba oružja.
I to je sve čisto legalno i mislim da se je čak i u 90-im, događalo.
[/quote]

Da li shvaćaš da se te sve mjere mogu napraviti tek nakon nečeg? Ne smiju se preventivno suspendirati osnovne slobode.
Što je slijedeći korak? Netko tko je na vlasti će donijeti odluku da su svi webmasteri potencijalni ubojice pa će preventivno zabraniti webmasteraj?

Pobogu, zato i postoji Ustav, da ga se pridržava. Ugrožene su osnovne ljudske slobode i to je kata-jebena-strofa.

Nekakv minorni HČSP je tu potpuno nebitan. Za isto bih se (kao i svatko normalan) zalagao i da je u pitanju SRP ili SDP. Uostalom, njima je dopušteno postojati i djelovati…

Ovo je klasični komunistički modus operandi - braniti, zatvarati, raseljavati, ubijati. Mislio sam da je to iza nas.

Ti si za mir i ljubav kad ti to odgovara. Inače, stalno zagovaraš najcrvenije protuprirodne bludne ideologije.
Jesi li bio za mir i ljubav kad si izjavio da pedere treba pepeljarom u glavu?

[quote=“gorrc”]Hajder (homoseksualac), Berluskoni (kurve i maloljetnice), i Palin (maloljetna kćer trudnica), ako se ne varam, sve desno a pokrio sam manje više sve što si naveo.
Mislio sam sve to odmah navesti ali je bilo negdje napisano da su to hrvatski ljevičari, ali pošto negdje ovdje gore je navedeno da se radi o svim ljevičari onda mogu argumente uzeti iz cijelog svijeta.[/quote]

Da li shvaćaš da sam napravio isto što i ovi koji su donijeli zabranu?
Obrnuli su teze, proglasili nekog “fašistom” prije nego je išta napravio te suspendirali osnovne ljudske slobode. Također, traže od njih da dokažu da nisu “fašisti”.

Tako i ja, tražim dežurne ljevičare s ovog foruma da dokažu da nisu pederi, pedofili i incestoidni. Ako to ne dokažu, nemaju pravo na osnovne slobode.

[quote=“Sljaker”]Da li shvaćaš da sam napravio isto što i ovi koji su donijeli zabranu?
Obrnuli su teze, proglasili nekog “fašistom” prije nego je išta napravio te suspendirali osnovne ljudske slobode. Također, traže od njih da dokažu da nisu “fašisti”.

Tako i ja, tražim dežurne ljevičare s ovog foruma da dokažu da nisu pederi, pedofili i incestoidni. Ako to ne dokažu, nemaju pravo na osnovne slobode.[/quote]

ajde idiote prošeći, nadji si forum za svoje idiotske teze pa tamo seri! zaboli nas sto mislis, sta ■■■■■ i sta jedes!

Dokaži da nisi peder, incestoidan ili pedofil.

Klasični kretenoidni modus ponašanja ljevičara. Uvrede, zabrane…
Samo si se otkrio, kako i treba. :wink: