Godaddy Managed Wordpress hosting backup

Možda je do toga do teme nešto, jer u početku nije bilo, već tek sada prikraju. SSH mi je potpuno stran i sad sam se teks susreo sa njime…

To je gomila fileova po 60kb. U 01. mjesecu zasada ih je na hostingu vise od 3GB (52.000)

**

**

Moguće čak ako si imao neki “analytics” (što se meni jednom desilo) pamtio je na hostingu i kreirao foldere posebno za svaku IP adresu kako bi znao koji se user ponovno vratio na sajt. Kada sam prodao sajt bio je tako nešto velik te sam to odmah izvalio i sve pobrisao :smiley:

Na svaku posjetu novi Web Open Font Format File ?

Ehhh, da je bilo 52k posjeta u 01. mjesecu, sad bih bio milijunaš vjerojatno :smiley:

Neznam… Nije mi jasno. Čini mi se da od promjene teme se to dešava…

Te fileove mogu obrisati s hostinga?

Ali sad 02 i 03 mjesec nema toliko…

Da, ti woff fileovi su izgleda stvarali toliku težinu sitea. Javio mi se je komentar preko poruka, pa će mi preko ssh očistiti te fileove…

Kirki Customizer Framework?

3 Likeova

U tome je problem znači…

Hvala @komentar na pomoći i rješavanju problema! :slight_smile:

2 Likeova

Kad je muka - ‘Dje s’ Djuka?!
Kad 'ebete, Djuku ne zovete…

2 Likeova

Ne ljuti se, znamo da ti pomogneš kada god imaš priliku. Zaboravio ti kolega Like kliknuti … Sada dobiješ 2 :sunglasses:

@d1namic

1 Like

Šalim se malo (te razbacujem etno baštinom i narodnim predanjem). :stuck_out_tongue:

2 Likeova

Hvala svima koji ste probali i koji ste se javili u temu. Stvarno puno znači kad ovako u roku par sati ekipa govori moguće probleme i pomaže riješiti! :slight_smile:

3 Likeova

Evo, sve je rješeno. Pomogao je All In One plugin.

Nije sve tako crno s Godaddyjem, kao što sam naveo u temi, no svakako s obzirom na cijenu nisu na tom nivou. Korištenje SSH je očaj, jer server izbacuje konstantno. Isto tako je i s Updraft pluginom, koji server non stop blokira i stvara next resumption loop. Najgore od svega je da taj WP hosting nema cpanel.

Problem su stvarale .woff datoteke, kojih je bilo nekoliko stotina tisuća, tj. preko 27GB…

Hvala još jednom svima na pomoći!

3 Likeova