Godaddy šok!

naplata se vrsi u vodećoj valuti računa. Ako ti račun glasi na eure naplacuje se samo sa eura koje imas na racuna a dolari se nikada ne diraju. Dakako i obrnuto vrijedi

@Matessus, Dži ti je sve objasnio.
@herb, tamo imam 20-30 sajtova, misliš da mi se isplati selit sve i riskirat hoću li pronaći dovoljano dobrog radi 1000kn? A tu je još zatvaranje računa!

I dalje tražim odgovor, kakva im je procedura u tom slučaju, zašto ne žele svoj novac uzeti?

Vjerojatno imaš negdje u računu neplaćeni invoice, pronađi ga i plati. Pročitaj kompletna pravila koja si prihvatio prilikom registracije, možda tamo piše šta će se desiti ako im ne platiš.

Dobio sam malo više info ali kao i uvjek skrenu sa teme…

[quote=""]If you do exceed your allotted amount of bandwidth, you’ll be аutomаticallу сhаrged for an аdditional 1GB of bursted bandwidth. You may wish to upgrade your hosting or add additional bandwidth in advance. You can upgrade or downgrade your hosting plan(s) from within your customer account.
[/quote]

Novac mi nisu skinili, pregledao sam cijeli accaunt nigdje nevidim neplačeni račun. I dalje normalno kupujem i koristim stare račune!
Pravit ću se da nisam vidio mail :slight_smile:

hahhaha jesi ti smotan jarane ko tele ti dosao ovde jadikovat na forumu sta ce ovi nemaju pojma to se obrati provajderu i pitas sve raspitas to ti ne naplacuju jer si jos kod njih na kraju ce sve sracunat i odbiti a to da nisi procitao mail njih boli briga jesi li ili nisi jer oni su ti poslali znaci odradili su svoj posao hahahahha imas tolike sajtove ovde ispadas smijesan i sto je najgore vec sedmicama ne spavas mislis o ovome samo hahah :smiley: kuul pa jarane skocis im za vrat i da ti sve objasne do u detalje i da znas na cemu si :smiley:

Ovo je neka šala ili ???