Gonet TV iskustva?

ja si plaćam Gonet.tv, 59kn je mjesečno, i mogu gledat i na kompu, mobitelu, televizoru, okej su… zasad sam zadovoljan… nema milion programa, ali realno, koji će mi k…

valja li išta Gonet?

vidio reklamu neki dan o tome, ali nisam previše išao u detalje…vidim na stranici njihovoj da nemaju nešto sportskih programa?

A prvo i najvažnije - legalni su koliko sam shvatio… Rade solidno, ja nisam imao problema… osim nekoliko puta na nekoliko filmova bi titlovi išli 2 sec kasnije, ali samo par puta…

Da, što se tiče sportskih su loši, imaju SPTV (30 dana unatrag), HNTV (7 dana unatrag), Fightbox (7 dana unatrag), redbull i još neke žnj

Update: da te ne zezam evo screnshoot

šteta…tražim nešto tog tipa da ima Sportklub i/ili ArenaSport…

ja sam na tabletima imao ove fri https://iptvxtreamcodes.com/
koji rede po 10-20-mjesec dana, kako kad. i arene i sportklubovi su radili i to neka masa tih kanala i srpski i hrvatski i slovenački… to je valjda fazon da neko skenira i krade od sa kineskih servera mac adrese koje se koriste preko stbemu programa (čini mi se isključivo android). ima fri i ima i (narodna) pro verzija stbemu programa. na fri se pojjavljuju reklame. inače arene u odnosu na kablovsku kasne nekih 10ak-15ak sekudni. kvalitet kanala je odličan.

ponekad neki kanali prestanu radit ali nije prečesto, mada nisam ja ni koristio prečesto tako da nisam baš prerelevantan izvor. na sport klub ponekad gledo neke utakmice. nekad zna zaštekat ali i to rijetko.

uglavnom čini mi se da je to isti kvalitet koji se dobije na aliexpressu za te servise koji koštaju oko 2-3 dolara mjesečno (zavisi na koliko mjeseci to uzmeš). nisam probao te sa aliexpressa no mi tako nekako izgleda nakon čitanja dosta o ovoj tematici.

Moja Web TV? ---------